Artykuł sponsorowany Kiedy warto podjąć terapię w Gabinecie Justyny Wojciechowskiej Przestrzeń Zmiany?

Kiedy warto podjąć terapię w Gabinecie Justyny Wojciechowskiej Przestrzeń Zmiany?

Pracę z terapeutą warto podjąć nie tylko, jeśli zmagasz się z poważnymi chorobami i zaburzeniami natury psychicznej. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które żyją w ciągłym stresie, chcą przepracować dawne traumy bądź skupić się na rozwoju osobistym. W Gabinecie Justyny Wojciechowskiej Przestrzeń Zmiany możesz podjąć psychoterapię w nurcie psychologii procesu. Na czym polega ta metoda? Kiedy warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty? 

Czym właściwie jest psychologia procesu? 

Jest to kierunek w psychologii, który skupia się na całościowym podejściu do człowieka i świata. Łączy w sobie wiele nurtów i dziedzin, co pozwala na skuteczną pracę z pacjentem i przepracowanie jego problemów. Psychologia procesu lub inaczej psychologia zorientowana na proces bądź praca z procesem czerpie z psychologii analitycznej C.G. Junga, buddyzmu, taoizmu i mądrości rdzennych kultur z całego świata. Pozwala na odkrycie i zmierzenie się pod okiem psychoterapeuty z trudnymi doświadczeniami z przeszłości, kłopotliwymi przeżyciami, a w efekcie poprawienie funkcjonowania i lepsze radzenie sobie z trudnościami. 

Kiedy warto skorzystać z pomocy terapeuty? 

Człowiek każdego dnia narażony jest na sytuacje generujące duży stres, a większość ludzi żyje dodatkowo pod nieustanną presją. Może to prowadzić do wystąpienia pewnych objawów i pogorszenia codziennego funkcjonowania. Jeżeli zaobserwujesz obniżenie nastroju, które trwa dłużej niż 2 tygodnie, rozdrażnienie, nadmierną senność bądź kłopoty ze snem, zaczniesz odczuwać długotrwały niepokój, a nawet panikę, nie lekceważ swoich objawów i zatroszcz się o siebie. 

W Rzeszowie i Przemyślu z pomocy terapeuty możesz skorzystać w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Przestrzeń Zmiany. Podczas sesji terapeutycznych będziesz pracować z psychoterapeutką Justyną Wojciechowską nad symptomami i odczuciami w Twoim ciele, a także nad Twoimi snami. Psychoterapeutka pomoże Ci uporać się z trudnościami, dotrzeć w głąb siebie i poprawić Twoje funkcjonowanie. Jeżeli nie odczuwasz żadnych niepokojących objawów, ale pragniesz pracować nad sobą, rozwojem swojej kariery, poznać siebie, psychologia procesu jest dla Ciebie. Możesz także skorzystać z organizowanych przez psychoterapeutkę warsztatów rozwojowych. Dzięki wykształceniu, wieloletniemu doświadczeniu i nieustannej pracy nad poszerzaniem swoich kompetencji Justyna Wojciechowska pomogła już wielu pacjentom w rozwiązaniu osobistych problemów i doświadczających kryzysowych momentów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas