Artykuł sponsorowany Dobierz najskuteczniejszą metodę antykoncepcji z pomocą specjalisty z gabinetu ginekologicznego Jacka Nowowiejskiego!

Dobierz najskuteczniejszą metodę antykoncepcji z pomocą specjalisty z gabinetu ginekologicznego Jacka Nowowiejskiego!

Aktualnie pary, które nie są jeszcze gotowe na dziecko lub po prostu nie chcą go mieć, mogą wybierać spośród wielu metod antykoncepcji. Nieustannie najpopularniejsze są prezerwatywy, choć Istnieją jeszcze jednak inne możliwości takie jak m.in. tabletki antykoncepcyjne, czy plastry. By dobrać najlepsze zabezpieczenie, warto to zrobić z pomocą lekarza z gabinetu ginekologicznego Jacka Nowowiejskiego!

Tabletki antykoncepcyjne

Nie da się ukryć, że najpopularniejszą metodą zapobiegania ciąży są tabletki antykoncepcyjne. Na ich przyjmowanie decyduje się coraz więcej pań. Są to leki zawierające syntetyczne hormony, estrogeny i progestageny, hamujące owulację. Może je jednak przepisać jedynie ginekolog. Jeśli chcemy zdecydować się na tego rodzaju pigułki, to wystarczy skontaktować się z gabinetem ginekologicznym Jacka Nowowiejskiego.Przed ich dobraniem specjalista przeprowadzi wywiad i najprawdopodobniej zleci badania takie jak m.in. morfologia, parametry krzepliwości krwi, czy próby wątrobowe. Gdy nie będzie widział żadnych przeciwwskazań, to przepisze odpowiednie tabletki.

Plastry, a może zastrzyki?

Ekspert z gabinetu ginekologicznego Jacka Nowowiejskiego proponuje swoim pacjentkom również plastry antykoncepcyjne, które mają taką samą skuteczność co tabletki. Wystarczy nakleić go na skórę i tyle! Co ważne jednak: trzeba wymieniać go co tydzień przez 3 tygodnie, a po upływie tego czasu zrobić tygodniową przerwę na krwawienie z odstawienia. Natomiast paniom, którym często zdarza się zapominać o regularnym przyjmowaniu pigułek, ginekolog ze Szczytna może zaoferować zastrzyki antykoncepcyjne.

Niezależnie od wybranej metody antykoncepcji, w gabinecie ginekologicznym Jacka Nowowiejskiego każda kobieta może liczyć na fachowe porady i wsparcie. Pamiętajmy, że doborem tabletek antykoncepcyjnych czy innej metody zawsze powinien zająć się sprawdzony ginekolog, ponieważ nieodpowiednie pigułki mogą wywołać wiele niepożądanych dolegliwości!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas