Materiał Partnera Powody, dla których warto zdecydować się na drapak z firmy Kotpak

Powody, dla których warto zdecydować się na drapak z firmy Kotpak

Czy wiesz, że drapanie jest naturalnym odruchem każdego kota? Dzięki temu futrzaki usuwają martwe części pazurów, ostrzą je, a przy okazji zaznaczają miejsca uznawane przez nich jako „swoje i bezpieczne”. Niestety, często zwierzęta omijają popularne drapaki i niszczą meble czy łóżka w domu. Na szczęście, mruczki nie mogą oprzeć się tekturowym opakowaniom. Wiedzę tę zastosowała w praktyce firma Kotpak, tworząc wielofunkcyjne konstrukcje dla kotów.

Kilka słów o drapaku dla kota

Skutki braku drapaka w domu, w którym przebywa kot, mogą być zatrważające. Ślady pazurów na ulubionych fotelach, sofach czy meblach potrafią bowiem skutecznie zepsuć wizualny efekt pięknych wnętrz. Nie ulega więc wątpliwości, że drapak to produkt zaliczany do kategorii „must have”. Na rynku obecnie jest wiele przedmiotów tego typu, ale nie wszystkie przypadają do gustu czworonożnego wąsacza. Jak zatem poskromić, chodzącego własnymi ścieżkami mruczka? Najlepiej postawić na proste, sprawdzone rozwiązania i wykorzystać wiedzę na temat upodobań kotów, a jak wiadomo te uwielbiają kartony. Dopasowane do potrzeb zwierzęcia drapaki oferuje firma Kotpak.

Fenomen drapaków z firmy Kotpak

Warto zaznaczyć, że jedną z najbardziej wygodnych opcji jest zakup drapaka, który spełnia kilka funkcji. Jeden z pracowników firmy, która zajmuje się ręczną produkcją tego typu akcesoriów dla futrzaków, opowiedział o podstawowych funkcjach, które powinny spełniać.

Gimnastyka, zabawa, ścieranie pazurków, sen w bezpiecznym miejscu – to tuż obok jedzenia, podstawowe potrzeby kota.  Mając je na uwadze, Nasza firma zaprojektowała i stworzyła wielofunkcyjny drapak, który jest uwielbiany przez koty. Ze względu na to, że przyjmuje on kształt sofy, służyć może jako legowisko i miejsce zabaw. Natomiast sam tekturowy materiał, z którego jest wykonany, idealnie wpisuje się w kocie gusta.

Wielofunkcyjny drapak – korzyści dla właścicieli

Nie ulega wątpliwości, że zainwestowanie w wielofunkcyjny drapak z firmy Kotpak, jest również korzystnym rozwiązaniem dla właścicieli. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

  • porządek w domu – dzięki temu, że drapak pełni wiele funkcji, nie trzeba dodatkowo osobnego legowiska, które zajmowałoby dodatkową przestrzeń,
  • estetyka – drapak jest uniwersalny, zatem sprawdzi się praktycznie w każdej aranżacji,
  • spokój – kot, zachwycony nowym miejscem spędza tam bardzo dużo czasu i nie przeszkadza swojemu właścicielowi,
  • wygoda zamówienia – drapak można zamówić bez wychodzenia z domu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas