Artykuł sponsorowany Uszlachetnianie wydruków

Uszlachetnianie wydruków

Dzisiejsze rozwiązania technologiczne umożliwiają przygotowanie wydruku w każdej niemal formie. Wybieramy kolorystykę, rodzaj nadruku, materiału, na którym wydrukujemy projekt oraz końcową obróbkę naszego produktu. Uszlachetnianie wydruków to przede wszystkim okazja na podkreślenie charakteru naszego towaru, szansa na pozostanie w pamięci naszych klientów, zdobycie nowych, ale czasami bywa również ważnym ułatwieniem dla innych.

Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu specjalizuje się w kompleksowych usługach w zakresie druku. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dzięki nowoczesnemu i specjalistycznemu sprzętowi, nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz nieustannemu rozwojowi i inwestowaniu w nowe maszyny jesteśmy rozpoznawalną firmą nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Pomagamy klientom od etapu przygotowania projektu po dostarczenie wydruków we wskazane miejsce. Zdajemy sobie sprawę, że dziś firmy oczekują czegoś więcej niż tylko prostego wydruku swojego projektu, dlatego dużą częścią naszej pracy jest uszlachetnianie wydruków.

Różnorodne wydruki, różny efekt

Uszlachetnianie wydruków naszych klientów może odbywać się poprzez:

  • Foliowanie na gorąco folią błyszcząca lub matową, poza walorami estetycznymi stanowi to ochronę przed działaniem czynników mechanicznych, chemicznych, promieniowaniem UV czy wilgocią. Możemy tworzyć pomoce naukowe, menu do restauracji, plakaty itp.,
  • Złocenie na gorąco, złocenie elementów nadruku, które wygląda bardzo efektownie np. jako dekoracja na ścianie,
  • Tłoczenie, czyli wytłaczanie napisów, tytułu książki, logo firmy na materiałach reklamowych, nazwiska na wizytówce,
  • Lakierowanie, pokrywanie wybranych elementów zadrukowanej płaszczyzny lakierem dyspersyjnym lub offsetowym, soft touch, UV oraz lakierami efektowymi. Zabezpieczamy w ten sposób wydruk przed ścieraniem się farby, ożywiamy kolory i usztywniamy produkt końcowy. Możemy również zastosować lakiery zmieniające kolor, lakiery wydzielające zapach, lakiery z pigmentem perłowym lub lakiery wypukłe.

Odpowiedź na potrzeby klienta

W naszym zakładzie mogą Państwo również zrealizować projekty, które są odpowiedzią na potrzeby Państwa klientów lub mają ich zachęcić do zakupu konkretnego produktu. Oferujemy wykonywanie napisów w systemie Braille’a, które sprawdzą się na przykład na opakowaniach leków. Wklejamy również próbki produktów jak kremy, podkłady czy perfumy w uprzednio przygotowane wkładki reklamowe. Dokonujemy krojenia, załamywania, wykrawania czy perforowania ulotek reklamowych, co pozwoli przygotować unikatowy projekt dla Państwa firmy. Do tworzenia bardziej skomplikowanych materiałów reklamowych polecamy spiralowanie (tworzenie firmowych kalendarzy), wiercenie i nitowanie (ruchome ulotki), klejenie (niestandardowe opakowania) czy oprawę zeszytową (wydruk i oprawa broszur reklamowych, przewodników). Jesteśmy otwarci na realizowanie niestandardowych zamówień, zapraszamy do kontaktu!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas