Artykuł sponsorowany Profesjonalne usługi poligraficzne i reklamowe

Profesjonalne usługi poligraficzne i reklamowe

Jednym z najlepszych sposobów na przedstawienie klientom firmowych produktów lub usług od lat niezmiennie pozostają drukowane materiały reklamowe, takie jak ulotki, katalogi, plakaty lub banery. Istnieje wiele drukarń, które realizują tego typu usługi, jednak nie wszystkie mogą pochwalić się najwyższą jakością obsługi. Jeśli zależy nam na sprawdzonej i doświadczonej drukarni, warto zgłosić się do zakładu poligraficznego Graf.

Niezastąpiona pomoc dla przedsiębiorców

Firma Graf doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każdy przedsiębiorca, który planuje druk materiałów reklamowych, powinien otrzymać najwyższą jakość obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Klienci Grafu mogą liczyć na szybki i dobry kontakt z obsługą, fachowe doradztwo, szeroką ofertę, najwyższą jakość wydruku oraz w szybki czas wydruku. Zakład Poligraficzny Graf prowadzony przez Zbigniewa Kosiorka z miejscowości Wólka Majdańska (województwo warmińsko-mazurskie) działa na rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas doskonale poznał potrzeby swoich klientów i wzniósł obsługę na najwyższy poziom. Współpraca z drukarnią Graf jest prosta, przyjemna i bezproblemowa.

Najwyższa jakość wydruku

Klienci zakładu mogą liczyć na najwyższą jakość druku offsetowego i druku cyfrowego. Z druku cyfrowego mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Jedną z jego najbardziej charakterystycznych cech jest możliwość wydruku plików bezpośrednio z plików elektronicznych, np. doc., pdf. Technologia ta umożliwia realizację zamówień niemalże od ręki. Natomiast druk offsetowy jest polecany głównie do bardzo dużych nakładów. Dzięki temu, że drukarnia Graf dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, wydruki w obydwu technologiach są realizowane na najwyższym poziomie –  barwy są czyste, realistyczne, a wydruk wyraźny, nienaganny.

Kompleksowa oferta

Zakład poligraficzny Graf wychodzi naprzeciw potrzebom różnych klientów, dlatego jego oferta jest szeroka. Obejmuje ona między innymi usługi poligraficzne, czyli plakaty (w dowolnych rozmiarach), ulotki, foldery, katalogi, ofertówki, naklejki samoprzylepne, bilety wizytowe, druki na papierze samokopiującym i inne druki akcydensowe. Klienci drukarni mogą liczyć także na najwyższej jakości druki reklamowe, m.in.: plakaty, banery reklamowe, nadruki na foliach One Way Vision, grawerowanie w plexi oraz profesjonalne usługi graficzne. Graf wykonuje także firmowe pieczątki oraz oprawę prac dyplomowych i innych dokumentów. Wszystko precyzyjnie, fachowo i na czas. Kolejną niewątpliwą zaletą, obok której trudno przejść obojętnie, są konkurencyjne ceny. To wszystko sprawia, że korzystanie z usług drukarni Graf to czysta przyjemność.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas