Materiał Partnera Personalizacja siłą reklamy

Personalizacja siłą reklamy

Chyba każdy z nas słyszał przynajmniej raz hasło „reklama dźwignią handlu”. Na przestrzeni lat nic się nie zmieniło, poza samą reklamą i sposobem jej produkcji. Dzisiaj wiele firm stawia na gadżety reklamowe oraz personalizację reklam, aby klienci mogli je lepiej zapamiętać oraz pozytywnie kojarzyć. Do produkcji takich gadżetów jak kubki, długopisy, teczki z logo firmy potrzebny jest nie tylko projekt, ale i specjalistyczne urządzenia!

Firma 3D Products to przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji ploterów i drukarek UV LED od renomowanych producentów. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach firma, która nie reklamuje siebie i swoich usług nie ma dużych szans na przetrwanie. Musimy być widoczni, do czego można wykorzystać reklamę wizualną. A wykonywanie nadruków na gadżetach wymaga najlepszych rozwiązań i produktów wysokiej jakości.

Wpływ reklamy na klientów

Banery, ulotki, gadżety reklamowe zachęcające od wybrania konkretnej firmy to rzeczywistość, z jaką stykamy się, na co dzień. Reklamodawcy mają ciężki orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o zaprojektowanie oraz wykonanie takiej reklamy, aby klient zauważył i co ważne zapamiętał właśnie ich produkt w gąszczu innych. Duże znaczenie ma reklama wizualna, która pomaga utrwalić logo danej firmy w świadomości klientów. Przydatne tu są banery i billboardy, które powinny nawiązywać do miejsca lub miejscowości, w której wiszą. To okazja, aby zwrócić się do klienta jego językiem oraz nawiązać do czynności, którą może właśnie wykonywać. Trzeba jednak postawić na personalizację. Nie możemy kierować tej samej reklamy do wszystkich, ponieważ klienci lubią reklamy dopasowane do ich preferencji, zainteresowań i nawyków zakupowych. Tu może pomóc wykorzystanie nadruków na różnorodnych produktach. Komunikat wizualny staje się częścią storytellingu, który powinien znaleźć się w repertuarze każdej firmy, której zależy na skutecznym dotarciu do różnorodnych odbiorców.

Obraz reklamowy wysokiej jakości

Obraz reklamowy skupia uwagę potencjalnego klienta i ma go zachęcić do dalszych kroków mających na celu poznanie danej firmy oraz do skorzystania z jej usług lub zakupu jej produktów. Slogan ma wspomóc ten proces, ale to obraz przykuwa naszą uwagę. Dlatego powinien on być dopracowany zarówno w fazie koncepcji jak i projektu. Wiele firm zapomina, że etui na telefon z logo firmy, długopis z nadrukiem czy koszulka z logo to gadżety, które mają ogromny potencjał reklamowy. Są o wiele tańsze niż produkcja banerów, billboardów, plakatów, ale mają szeroki zakres oddziaływania na klientów! Chodzi o zbudowanie pozytywnego skojarzenia z firmą. Dlatego produkty te powinny być wysokiej jakości, odporne i wytrzymałe na przykład na warunki atmosferyczne. Przydatne do ich produkcji mogą być plotery lub drukarki uv z naszej oferty, które gwarantują doskonałą rozdzielczość w najlepszych kolorach!

Opracowanie:

3D Products Usługi Poligraficzno-Reklamowe

Kraków , Nad Zalewem 10C

Podziel się