Materiał Partnera Jakie materiały rozdawać na targach branżowych?

Jakie materiały rozdawać na targach branżowych?

Twoja firma będzie prezentowała swoje usługi na targach branżowych? Oprócz zaplecza merytorycznego przygotuj również nieco materiałów marketingowych oraz gadżetów, które rozdasz potencjalnym klientom. Które materiały reklamowe najlepiej się sprawdzą i przyciągną uwagę uczestników targów? Jakie gadżety pozwolą na budowanie pozytywnego wizerunku firmy?

Klasyczne materiały reklamowe – co jest skuteczne?

Stanowisko twojej firmy powinno się wyróżniać, dlatego warto zainwestować w duży baner, który będzie wykorzystywany na tego typu wydarzeniach. Oprócz tego wielu przedsiębiorców inwestuje w ulotki i plakaty, lecz cieszą się one coraz mniejszym zainteresowaniem i niekiedy wręcz negatywnym odbiorem wśród potencjalnych klientów. Nie da się ukryć, że po targach można znaleźć masę porozrzucanych w okolicy ulotek, które zaśmiecają środowisko. Zamiast tego lepiej zamówić broszurki i katalogi, które będą zawierały interesujące treści i rozdawać je osobom, które faktycznie są zainteresowane usługami. Wciskanie ulotek każdemu z przechodniów to jedna z najgorszych opcji i wiele osób czuje się poirytowanych takimi sytuacjami. A podczas targów ważne jest, aby zaprezentować się od najlepszej strony.

A może coś praktycznego?

Praktyczne upominki z firmowym logo to chyba jeden z najlepszych elementów targów branżowych. W szczególności przedmioty codziennego użytku, które są wykorzystywane przez każdego i dzięki temu mogą dotrzeć do dużego grona odbiorców w całym kraju. Wśród chętnie kupowanych gadżetów można wymienić długopisy, notesy, bawełniane i papierowe torby, parasolki oraz nośniki danych. Żeby wejść w interakcję z klientami, można zorganizować konkurs, a z wcześniej wymienionych gadżetów skompletować paczki i rozdawać je jako nagrody. W ten sposób twoja firma wyróżni się spośród innych, biorących udział w targach.

Gdzie zamawiać personalizowane gadżety?

Materiały z logo firmy można kupić w wielu miejscach, również w sklepach internetowych. Niektóre propozycje kuszą wyjątkowo niskimi cenami, lecz pamiętaj, że nie zawsze będą one dobrej jakości. Jeśli chcesz mieć pewność, że gadżety mimo niskiej ceny będą wykonane z porządnych materiałów, zawsze korzystaj z usług profesjonalnych firm poligraficznych np. MW Graf. Dotyczy to szczególnie praktycznych gadżetów wielorazowych, takich jak bawełniane torby lub parasolki. Jeśli produkty te mają faktycznie służyć latami, powinny być odporne na uszkodzenia. Bardzo ważna jest również trwałość nadruku – nie może ścierać się po kilkukrotnym użyciu lub praniu.

Opracowanie:

MW Graf Monika Wielgosz

Lisów 62A

  • tel. 737 509 545

Podziel się