Artykuł sponsorowany Ozonowanie wnętrz z firmą Ozon Piorun Tomasz Makaruk

Ozonowanie wnętrz z firmą Ozon Piorun Tomasz Makaruk

Gdy pojawia się konieczność pozbycia się nieprzyjemnego zapachu lub dezynfekcji wszystkich powierzchni znajdujących się w danym pomieszczeniu, zaleca się wykonanie ozonowania. Przedsiębiorstwo Ozon Piorun Tomasz Makaruk jest specjalistą przeprowadzającym ten rodzaj usługi, która odznacza się nie tylko wysoką skutecznością, lecz również neutralnym wpływem na otoczenie.

Czym jest ozonowanie stosowane przez Ozon Piorun Tomasz Makaruk?

Proces ozonowania jest niczym innym jak działaniem odkażającym. Podczas tej czynności do wnętrza wprowadzany jest przy pomocy specjalnych generatorów, bezpieczny gaz – ozon. Jest to nic innego jak trójcząsteczkowa forma tlenu, która w sposób naturalny występuje w stratosferze. Należy wiedzieć, że właściwości bakteriobójcze tego gazu są 50 razy silniejsze w porównaniu do często używanego chloru. Co więcej, ozonowanie jest uznanym sposobem odkażania wnętrz przez samo Ministerstwo Zdrowia. Dlatego warto skorzystać z tej usługi, gdy konieczne jest usunięcie przykrego zapachu lub rozmaitych drobnoustrojów.

Dla kogo ozonowanie jest odpowiednie?

Proces odkażania pomieszczeń przy pomocy ozonu jest przeznaczone praktycznie dla wszystkich. Oznacza to, że firma Ozon Piorun Tomasz Makaruk wykonuje ozonowanie u klientów indywidualnych, jak i w publicznych instytucjach typu szkoła, szpital. Należy wiedzieć, że to działanie doskonale sprawdza się również w branży hotelarskiej oraz gastronomii. Wynika to z faktu, że ozon nie jest środkiem chemicznym, wręcz naturalnym i jego działanie nie pozostawia śladu w pomieszczeniu.

Bardzo często dezynfekujemy powierzchnie robocze w restauracjach, kawiarniach czy pizzeriach. Co więcej, po nasze usługi sięgają również branże takie jak handlowa, pielęgnacyjna, medyczna i rozrywkowa

– mówi pracownik przedsiębiorstwa.

Dlaczego ozonowanie może być wykonywane praktycznie wszędzie?

Ozon, jak już wiadomo jest niezwykle bezpieczny dla środowiska i całego otoczenia. Jednak równocześnie odznacza się silnymi właściwościami eliminującymi. Ten gaz jest bardzo aktywny chemicznie. Dlatego też firma Ozon Piorun Tomasz Makaruk poleca go jako środek odkażający powierzchnie z czynników chorobotwórczych, pleśni, zarodników grzybów, alergenów oraz uporczywych zapachów. Dzięki temu podnoszone jest bezpieczeństwo pomieszczeń oraz przywracany jest komfort w ich użytkowaniu przez klientów, gości oraz cały personel. Ozonowanie to także sposób na dezynfekcję miejsc trudno dostępnych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas