Artykuł sponsorowany Nowoczesne warsztaty i konferencje firmowe w fachowej oprawie

Nowoczesne warsztaty i konferencje firmowe w fachowej oprawie

Zostałeś wyznaczony do organizacji warsztatów lub konferencji dla pracowników? Przed tobą spore wyzwanie. Opracowanie merytorycznego programu spotkania to oczywiście podstawa, jednak nie możesz zapomnieć o logistyce. Gdzie powinno odbyć się wydarzenie? Jak długo będzie trwało? W jaki sposób uczestnicy warsztatów dotrą na miejsce? To tylko niektóre z pytań, na które musisz jak najszybciej znaleźć odpowiedzi.

Organizacja firmowych warsztatów – kwestie organizacyjne

Nawet jeśli w siedzibie firmy jest sala konferencyjna, na wyjątkowe wydarzenie pracowników warto zaprosić gdzieś indziej. Dlaczego? Zmiana otoczenia korzystnie wpływa na kreatywność, poza tym pozwoli uwolnić uczestników ze schematów, w których funkcjonują na co dzień. Jeśli szkolenie ma formę warsztatową, na pewno będzie to dobre posunięcie.

Poszukiwania miejsca, w którym odbędzie się firmowe spotkanie, warto prowadzić równolegle do planowania programu. Im szybciej zaczniesz się rozglądać, tym większa szansa na wynajęcie lokalu w dogodnym terminie. Najpierw musisz oczywiście ustalić, ile osób weźmie udział w wydarzeniu i jak długo będzie ono trwało. Na całodzienne warsztaty lub konferencje najlepiej szukać miejsca niezbyt daleko od miasta. Przeglądając oferty zwracaj uwagę nie tylko na lokalizację i zaplecze techniczne (szybkie łącze internetowe, projektory, nagłośnienie, telewizory), ale także na możliwość skorzystania z cateringu.

Oprawa firmowego spotkania

Szkolenia dla pracowników to świetna okazja na budowanie ich przywiązania do firmy. Jeśli chcesz, by twój zespół czuł się doceniany, postaraj się o piękną oprawę wydarzenia. Schludna sala konferencyjna, eleganckie wnętrza, możliwość złapania tchu na świeżym powietrzu w ogrodzie, wykwintne przekąski – wszystko to znajdziesz w Villi Wilanów. Dwupoziomowa restauracja z częściowo zadaszonym ogrodem zlokalizowana jest w najpiękniejszej dzielnicy Warszawy i dysponuje przestrzenią gotową pomieścić do 150 gości jednocześnie. A to oznacza, że bez względu na to, ilu uczestników ma wziąć udział w wydarzeniu, na pewno uda się tu wykreować komfortową przestrzeń. Co ważne, w trudnych czasach epidemii Villa Wilanów udostępniana jest gościom na wyłączność. Wysoki rygor sanitarny zapewni bezpieczeństwo uczestnikom wewnętrznych warsztatów firmowych.

Profesjonalne zaplecze multimedialne, przestronne i piękne wnętrza, smaczne jedzenie i łatwa komunikacja z centrum Warszawy – wszystko to sprawia, że Villa Wilanów jest idealnym miejscem na organizację spotkania firmowego dla stołecznych przedsiębiorstw.

 

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas