Materiał Partnera Kiedy zdecydować się na wynajem fotolustra?

Kiedy zdecydować się na wynajem fotolustra?

Nazywany inaczej selfie mirror lub magicznym lustrem gadżet jest nowym wynalazkiem na rynku imprezowych atrakcji. To nowocześniejszy, a także bardziej rozwinięty pod względem technologicznym odpowiednik znanej i lubianej wszystkim fotobudki. Taka innowacja sprawdzi się przy wielu imprezach organizowanych przy okazji najróżniejszych okoliczności. To sposób na zapewnienie udanej zabawy wszystkim gościom na przyjęciu.

Jak działa magiczne lustro?

Selfie mirror to tak naprawdę duży ekran o przekątnej 60-65 cali. Tafla lustra jest dotykowym wyświetlaczem. Wokół ramy umieszczone są żarówki LED, których barwę można bardzo często dowolnie modyfikować. Elegancki desing sprawia wrażenie ekskluzywności. Splendoru dodaje wyłożony przed lustrem czerwony dywan z ustawionymi po bokach słupkami niczym w Hollywood. Wraz z podejściem osoby do gadżetu wybudza się on ze stanu uśpienia i za pomocą głosowych komend zaprasza do skorzystania z sesji zdjęciowej. Uczestnik zabawy może wybierać spośród wielu nakładek oraz filtrów, aby stworzyć fotografię. Po zatwierdzeniu fotolustro wykonuje serię fotografii. Można do nich dodać na ekranie podpis, a następnie wydrukować odbitki lub przesłać je za pomocą maila na elektroniczną skrzynkę. Pomiędzy kolejnymi zdjęciami na ekranie pojawiają się śmieszne animacje, które podkręcają uczestników do zabawy.

Na jakie okazje sprawdzi się fotolustro?

Magiczne lustro to doskonałe i bardzo uniwersalne narzędzie, ponieważ pasuje niemal do każdej imprezy. Przede wszystkim dlatego, że jest sposobem na utrwalenie najlepszych chwil przyjęcia oraz dobrej zabawy jego uczestników. Tak więc stanowi idealne rozwiązanie podczas imprez rodzinnych, zarówno urodzin, jak i komunii lub wesela. Podczas ostatniej wymienionej uroczystości cieszy się coraz większą popularnością. Zdjęcia wykonane przez gości mogą być oryginalną pamiątką dla państwa młodych zamiast klasycznej księgi gości.

Równie dobrze taka atrakcja wpisze się w organizację różnego rodzaju eventów firmowych. To sposób na skuteczną integrację współpracowników. Pełne humoru fotografie z wykorzystaniem ponad 300 gadżetów, jakie oferuje między innymi firma Fotolustro Joanny Król, zapewnią niezapomnianą zabawę, która jeszcze długo będzie wspominana w pracowniczej kuchni.

Wynajęciem selfie mirror z powodzeniem mogą zainteresować się także organizatorzy różnych balów karnawałowych, imprez halloweenowych, studniówek lub festynów. Taka nieszablonowa atrakcja wpasuje się w szalony charakter tych imprez i będzie wzbudzać zainteresowanie przez cały czas ich trwania. Wysokiej jakości oświetlenie oraz duża rozdzielczość ekranu pozwalają cieszyć się spektakularnym efektem.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas