Materiał Partnera Moskit – skuteczna deratyzacja w konkurencyjnej cenie

Moskit – skuteczna deratyzacja w konkurencyjnej cenie

Moskit to renomowane przedsiębiorstwo świadcząca usługi związane z deratyzacją już od wielu lat. Korzenie firmy sięgają aż 1979 roku, a zatrudniani specjaliści dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zanim jednak skorzystamy z pomocy fachowców, dobrze będzie zaczerpnąć nieco więcej informacji na temat wyżej wspomnianego zabiegu.

Najważniejsze kwestie

W trakcie tego procesu zadaniem specjalisty jest zwalczanie wszelkich szkodliwych gryzoni, spośród których trzeba wymienić przede wszystkim szczury, myszy oraz nornikowate. Nie są to jednak wszystkie zwierzęta, które mogą być uciążliwe, gdyż fachowcy od deratyzacji nierzadko muszą podejmować się walki z karczownikami ziemnowodnymi oraz kretami, w miejscach dozwolonych od strony prawnej.  Zakład wykonuje poszczególne zlecenia przy użyciu specjalnie dopasowanych do konkretnej sytuacji środków chemicznych, fizycznych czy biologicznych. Specjalista z firmy Moskit w następujący sposób wypowiada się na ten temat:

Świadczone przez nas usługi odszczurzania wykonujemy głównie w lokalach gastronomicznych, obiektach handlowych, magazynach, a także gospodarstwach rolnych. Nierzadko zdarza się, że klienci pragną też pozbyć się uciążliwych szkodników z obiektów związanych z przetwarzaniem odpadów, bloków mieszkalnych, szpitali, a nawet hoteli. Oczywiście nie są to wszystkie miejsca, w których zatrudniani przez nas specjaliści są w stanie oferować przeprowadzenie tego typu procesu, dlatego też zapewniamy klientom możliwość zrealizowania zabiegu również na przestrzeniach innego typu. Dokładamy wszelkich starań, aby konkretne zlecenie zostało wykonane w zadowalający sposób oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny i stosownie szybki termin realizacji.

Więcej przydatnych informacji

Osobę zainteresowaną skorzystaniem z oferty Moskit w zakresie deratyzacji z pewnością zainteresuje fakt, że firma odznacza się wykwalifikowaną kadrą, a także korzysta z profesjonalnego sprzętu. Z kolei współpraca nawiązywana jest zarówno z firmami, placówkami publicznymi, jak i klientami prywatnymi. W zależności od konkretnego przypadku Moskit gwarantuje możliwość wykonania jednorazowego zlecenia lub podpisania stałej umowy. Cennik oraz zakres usług jest ustalany na podstawie indywidualnego zapotrzebowania danego klienta, co pozwala na zapewnienie jasnych warunków współpracy i jak najbardziej wydajną optymalizację powiązanych kosztów.

Opracowanie:

Zakład Zwalczania Szkodników MOSKIT Monika Oziębała

Połczyn-Zdrój , Konopnickiej 6

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas