Materiał Partnera Kompleksowe usługi pogrzebowe wsparciem przy śmierci bliskiej osoby

Kompleksowe usługi pogrzebowe wsparciem przy śmierci bliskiej osoby

Traumatyczne momenty związane z odejściem bliskiej osoby to niełatwy czas, w którym należy poradzić sobie z wieloma formalnościami i kwestiami związanymi z organizacją pochówku. Pomoc w tym zakresie oferuje zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, który świadczy kompleksowe usługi obejmujące m.in. transport zwłok, przygotowanie ceremonii i wiele innych. Czym jeszcze może się zająć?

Sprawne załatwienie najważniejszych formalności

Akt zgonu jest dokumentem, który jest wymagany przy wielu kwestiach formalnych związanych z organizacją pogrzebu czy transportem zwłok. To właśnie na jego podstawie wypłacany jest również zasiłek pogrzebowy, o czym należy pamiętać. Uzyskanie aktu zgonu i jego późniejsze wykorzystanie w wymienionych sprawach to niełatwe zadanie dla najbliższych zmarłej osoby, którzy przeżywają niezwykle trudne momenty w swoim życiu. Z tego względu warto postawić na zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, który przejmie na siebie załatwienie większości formalności.

Kompleksowe usługi pogrzebowe obejmują również transport zwłok. Nierzadko jest to konieczne w przypadku śmierci za granicą. Taka sytuacja oznacza także sporo spraw formalnych koniecznych do załatwienia, ale też godnego przewozu ciała osoby zmarłej. Zajmie się tym zakład pogrzebowy Bożena Witwicka, transportując zwłoki do ustalonego wcześniej miejsca pochówku. Specjaliści mogą również zadbać o organizację ceremonii, a w ich ofercie znaleźć można zarówno trumny, jak i urny. Co zatem jeszcze wchodzi w zakres pełnych usług pogrzebowych?

Tradycyjny pochówek lub kremacja

Jedną z coraz częściej wybieranych form pochówku jest kremacja. Spopielenie zwłok możliwe jest w zakładzie pogrzebowym Bożena Witwicka, który dysponuje odpowiednim piecem. Dzięki dostępności sporej ilości urn oraz specjalnych trumien kremacyjnych, proces ten wykonywany jest z poszanowaniem godności zmarłej osoby. Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka pomaga także w organizacji pogrzebu. W przypadku kremacji najczęściej jest on przeprowadzany tak samo, jak przy tradycyjnym pochówku.

Złożenie trumny lub urny w ziemi wymaga jednak odpowiedniej oprawy. Zarówno pod względem muzycznym, jak i florystycznym, co zapewnia zakład pogrzebowy Bożena Witwicka. Dzięki temu ostatnie pożegnanie będzie wyjątkowe i odda cześć zmarłej osobie w sposób należyty. Warto zwrócić uwagę na ogromne wsparcie, jakim są kompleksowe usługi pogrzebowe świadczone przez zakład Bożena Witwicka. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach są one tak potrzebne i pozwalają odpowiednio pożegnać zmarłą bliską osobę.

Opracowanie:

Zakład pogrzebowy Bożena Witwicka

Wrocław , Borowska 254

Podziel się