Artykuł sponsorowany Kalendarz świetną formą reklamy

Kalendarz świetną formą reklamy

Promocja firmy to zawsze trudne wyzwanie, przynoszące jednak określone profity w postaci nowych klientów i zwiększenia zainteresowania marką. Reklama z wykorzystaniem niekonwencjonalnych sposobów zyskuje coraz większą popularność i jest dobrze oceniana przez odbiorców. Okazuje się, że doskonałym nośnikiem są kalendarze. Ich różnorodność daje spore pole manewru, jednak czy takie promowanie jest skuteczne?

Codzienna reklama

Kalendarz to bardzo funkcjonalny gadżet, który pozwala na lepszą organizację obowiązków i efektywne rozłożenie ich w czasie. Jego obecność jest więc powszechna nie tylko w miejscu pracy, ale też w domu. Coraz popularniejsze staje się reklamowanie marki na kalendarzu, dzięki czemu promocja dociera do odbiorcy praktycznie codziennie. Podczas każdej czynności, którą wykonuje on za pomocą terminarza, za każdym razem zwraca uwagę na zamieszczone na nim informacje i grafikę. Kalendarz wykonany w charakterze podkładu na biurko to świetny pomysł na skuteczną promocję firmy. Taki typ reklamy doskonale dociera do klienta, którego wzrok co chwilę przyciąga indywidualnie zaprojektowana podkładka. Warto pamiętać o właściwej grafice połączonej z kluczowymi informacjami o firmie, dzięki czemu promocja będzie lepiej zauważalna i zapadnie w pamięć. Najlepsze produkty tego typu wykonuje renomowana internetowa drukarnia Twojedruki.pl, posiadająca ogromne doświadczenie oraz świetne zaplecze techniczne. To właśnie dzięki tym cechom można wykonać kalendarz najwyższej jakości, który będzie zawierał reklamę marki. W miejscu pracy dobrze sprawdzą się także kalendarze biurkowe, które ustawia się na blacie. Znajdują się one stale w zasięgu wzroku odbiorcy, stanowiąc również doskonałą formę promocji.

Reklama ścienna

Oprócz kalendarzy zdobiących biurka ciekawym pomysłem zdają się też terminarze instalowane na ścianach. Są trwałe i praktyczne, a ich zastosowanie jest stosunkowo szerokie. Zaprojektowane zgodnie z koncepcją klienta mogą stanowić wysokiej jakości plakat reklamowy, który zwraca na siebie uwagę niebanalnym wyglądem i jednocześnie funkcjonalnością. Kalendarze jednodzielne lub trójdzielne to również doskonały sposób na promocję. Zawieszane na ścianach rozmaitych biur i instytucji, przyciągają wzrok oraz kształtują pozytywny wizerunek marki. W ten sposób firma nie tylko zyskuje aprobatę klienta ze względu na wręczenie mu upominku, ale też przez cały rok skutecznie reklamuje swoją działalność. Dobrą formą są również małe kalendarzyki listkowe. Ze względu na swój rozmiar, idealnie mieszczą się w portfelu, mają najczęściej format wizytówki. Jak się więc okazuje, wykonany w różnym formacie i stylu kalendarz może być doskonałą formą reklamy, warto więc zlecić profesjonalnej drukarni wykonanie tego typu produktu.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas