Materiał Partnera Jak uświetnić zabawę na osiemnaste urodziny?

Jak uświetnić zabawę na osiemnaste urodziny?

Przyjęło się, że osiągnięcie pełnoletności świętuje się z hukiem. Młodzi ludzie bardzo chętnie wyprawiają osiemnastkowe imprezy dla swoich przyjaciół. Często są to zabawy organizowane w domu, ale równie dużą popularnością cieszą się opcje wynajmu klubu i szaleństwa na parkiecie. Poza tortem i tańcem można jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoje przyjęcie, tak aby goście zapamiętali je na długo po zakończeniu.

Motyw przewodni

Atrakcją samą w sobie może być już nadanie jakiegoś konkretnego tematu naszemu przyjęciu. Z pewnością urozmaici to imprezę i wyróżni ją na tle innych. Może to być na przykład epoka z popkultury, filmy, muzyka, styl w modzie. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia i zainteresowania. Ponadto to doskonała okazja, żeby zainteresować przyjaciół naszym hobby. Niemniej jednak nie możemy przebrania traktować jako elementu obowiązkowego dla naszych gości, ponieważ możemy uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego i zaproszone osoby niechętnie dołączą się do zabawy. Warto delikatnie zachęcać uczestników do wzięcia udziału w pomyśle, na przykład oferując zakup drinka dla każdej przebranej osoby lub organizując konkurs na najlepszy strój tematyczny.

Zdjęcia w magicznym lustrze

Fotografie to nieodłączny element każdej imprezy. Aparaty w telefonach komórkowych zawierają wiele śmiesznych nakładek i filtrów. Znacznie lepiej sprawdzi się jednak wynajęcie fotolustra, które w ostatnim czasie coraz bardziej zyskuje na popularności. Nawet bardziej niż fotobudka. Taka atrakcja uświetni każde przyjęcie. Wszystko dzięki dodatkowym gadżetom, takim jak: kapelusze, wąsy, zabawne okulary, boa z piór, klaunie nosy. Istnieje również możliwości przesłania fotografii do mediów społecznościowych. Do tego można wynająć animatora, który skutecznie zachęci gości do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Takie usługi oferuje między innymi firma Joanny Król, która specjalizuje się w dziedzinie wypożyczania takiego sprzętu.

Muzyczne zawody

Niemal każdej zabawie osiemnastkowej towarzyszy muzyka. Szkoda jej nie wykorzystać w innych celach niż tańczenie. Konkurs karaoke sprawdza się zawsze, a na odpowiednim etapie imprezy nikt już nie ma oporów przed tym, że nie umie śpiewać. To genialny sposób na integrację uczestników, który zapewni dużo śmiechu. Inną możliwością jest zorganizowanie gry w stylu „Jaka to melodia?”. Kto nie zna tego teleturnieju? Zasady można w dowolny sposób modyfikować, a i repertuar utworów nie jest ograniczeniem. Taka konkurencja pokaże usposobienie osób w grupie i wyłoni osoby, które lubią przewodzić albo mają świetny słuch i znajomość muzyczną.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas