Artykuł sponsorowany Innowacyjna technologia – drukowanie 3D w ofercie Three Arrows

Innowacyjna technologia – drukowanie 3D w ofercie Three Arrows

Wydruki 3D stają się coraz bardziej popularne i powszechne. To wytwarzanie danego obiektu lub jego części poprzez nanoszenie kolejnych warstw materiału na podstawie komputerowego projektu. Drukowanie przestrzenne jest przydatne w wielu branżach między innymi w przemyśle, przyczyniając się do powstania różnych elementów produkcyjnych i części. Drukowaniem 3D zajmuje się firma z Mielca Three Arrows, niekwestionowany specjalista w tej dziedzinie.

Co jest potrzebne do druku 3D?

Wydrukowanie danego obiektu lub jego części w technologii 3D to etap końcowy, na który składa się kilka elementów:

  • trójwymiarowy model komputerowy – projektowanie obiektów 3D to niezwykle przydatna umiejętność i obecnie bardzo pożądana na rynku, drukowanie 3D nie jest trudne, ale stworzenie przestrzennego, jak najbardziej realnego elementu jest nie lada wyzwaniem,

  • program do obróbki – na rynku dostępne są różne oprogramowania, także te całkowicie bezpłatne,

  • drukarka 3D – wybór odpowiedniego sprzętu jest bardzo ważny, powinno to być niezawodne, funkcjonale i proste w obsłudze urządzenie, w tym przypadku nie warto szukać tanich rozwiązań, tylko postawić na sprawdzoną jakość,

  • materiał do druku (filament) – w zależności od stosowanej technologii mogą to być tworzywa w formie żyłki, materiał ABS czy przyjazny dla środowiska produkt termoplastyczny PLA.

Drukowaniem 3D, ale także projektowaniem, modelowaniem, tworzeniem makiet i prototypów urządzeń zajmuje się firma Three Arrows, której oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

Dlaczego firma Three Arrows jest godna polecenia?

„Jesteśmy doświadczoną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującą się w drukowaniu 3D. Utrzymujemy bardzo dobre relacje z naszymi Klientami, którzy doskonale wiedzą, że mogą nam zaufać przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne sprzęty i urządzenia. Gwarantujemy terminowość i wysoką jakość świadczonych usług”

– mówi jeden z pracowników Three Arrows.

Zastosowanie druku 3D

Drukowanie przestrzenne, jak już wspomniano w tym artykule, znajduje zastosowanie w wielu branżach. Najczęściej wykorzystywane jest w przemyśle oraz w branży architektonicznej, gdzie służy do tworzenia różnego rodzaju rekwizytów i figurek. Drukowanie 3D coraz częściej używane jest także w medycynie np. do tworzenia protez. Korzystają  z niego również jubilerzy, tworząc formy żywiczne do wykonywania odlewów oraz filmowcy, zajmujący się np. produkcją filmów science fiction.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas