Artykuł sponsorowany Dekoracje i pamiątki? Tylko od Copy Plus ze Starachowic!

Dekoracje i pamiątki? Tylko od Copy Plus ze Starachowic!

Kiedy rozmyślasz nad tym, jaki prezent sprawić swoim bliskim na jubileusz, święta, czy po prostu: na pamiątkę, skorzystaj z oferty drukarni Copy Plus ze Starachowic. Niespodzianka z drukarni? Tak, bo w bogatej ofercie tej formy można znaleźć fotoalbumy, fotoksiążki a także obrazy na szkle. Sprawdź, co mogą dla ciebie wyczarować!

Fotoalbumy i fotoksiążki metodą na uwiecznienie wspomnień

Dysponując smartfonem robimy mnóstwo zdjęć, które potem zalegają nam w pamięci telefonu. A gdyby tak przelać je na karty albumu? W tym celu nie musimy kupować tradycyjnego albumy w sklepie papierniczym, ale zamówić profesjonalny fotoalbum albo fotoksiążkę w drukarni Copy Plus ze Starachowic. Może to być doskonały prezent na ślub, komunię, chrzciny, święta czy urodziny. Takie albumy wykonane są w technologii termofix z zachowaniem najwyższych standardów jakości i estetyki.

Oto co o fotoalbumach od Copy Plus mówi jeden z introligatorów:

„Fotoalbumy wykonujemy ręcznie według projektu wykonanego przez nas lub wg pomysłu klienta zamieszczając jego własną dedykację, zdjęcia, używając wybrane przez niego tła i czcionkę. Okładka jest drukowana w 100%. Do zrobienia oprawy używamy skóry ekologicznej lub okleiny introligatorskiej. Strony są sztywne i sprężyste. Gwarantujemy, że barwy fotografii nie zbledną przez 100 lat. Klient otrzyma od nas także pudełko, aby bezpiecznie przechowywać fotoalbum.”

Udekoruj wnętrza fotoobrazami

Czasem rodzi się w głowie marzenie, aby ozdobić ściany klasyką malarstwa, ale w tym momencie rozum podpowiada, że brak funduszy na taką ekstrawagancję. Jednak nie trzeba rezygnować z marzeń. Drukarnia Copy Plus drukuje fotoobrazy. Odtąd twoje wnętrza mogą być udekorowane sztuką najwyższych lotów. Na płótnie canvas można umieścić każde zdjęcie klienta. Kolory będą żywe i soczyste, a projekt wydruku jest w cenie usługi. Dodatkowo do wyboru do koloru oprawa obrazu doda mu wyjątkowego charakteru. Można sobie zażyczyć ramy drewniane, aluminiowe czy passe partout.

A może ożywić ściany wprowadzając fotoobrazy na plexi czy szkle? Copy Plus wykonuje druk UV, który jest jedną z najnowszych technik druku cyfrowego. Można go użyć do wielkiego formatu jak i do małych elementów. Taki obraz będzie na pewno trwały, odporny na ścieranie i wiernie odwzoruje kolory. Tak więc nie ma od dziś problemu z prezentami, bo jest drukarnia Copy Plus!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas