Materiał Partnera Co powinnaś wiedzieć o organizacji wieczoru panieńskiego?

Co powinnaś wiedzieć o organizacji wieczoru panieńskiego?

Organizacja wieczoru panieńskiego to ogromne wyzwanie, które zwykle spoczywa na barkach świadkowej. Ostatni dzień panieństwa powinien być bowiem niezapomnianym przeżyciem. Jak więc dobrze zaplanować to wydarzenie, aby w pełni odpowiedzieć na oczekiwania Panny Młodej? Dowiedz się wszystkiego, co istotne na ten temat i zorganizuj wyjątkowy dzień pełen atrakcji.

Kto jest odpowiedzialny za organizację wieczoru panieńskiego?

Zwykle organizacja spoczywa na barkach świadkowej, choć obowiązek ten może też wypełnić osoba posiadająca ponadprzeciętny zmysł organizacyjny. Warto jednak pamiętać, aby za projekt odpowiadała wyłącznie jedna osoba, co znacznie ułatwi proces komunikacji i przepływ informacji. Opcjonalnie na rynku dostępne są także usługi firm, które specjalizują się w organizacji imprez różnego typu, jak np. Mini Max Spółdzielnia Socjalna. Pomoc fachowców pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu.

Termin i miejsce

Organizację wieczoru panieńskiego należy rozpocząć od ustalenie terminu i wyboru miejsca. Wieczór powinien odbyć się na tydzień lub dwa przed ślubem. Planowanie najlepiej zaś rozpocząć na miesiąc przed. Miejsce dobrze jest dobrać adekwatnie do upodobań Panny Młodej. Modny klub sprawdzi się w przypadku osoby rozrywkowej, domatorka najlepiej odnajdzie się na imprezie w prywatnym apartamencie, zaś typ podróżniczki doceni kilkudniowy wypad do jednej z europejskich stolic.

Atrakcje na imprezę

Wieczór panieński nie może odbyć się bez niezapomnianych atrakcji. Jeśli Panna Młoda lubi ekstremalne wyzwania, może być to skok na bungee lub ze spadochronem. Jeśli zaś jest fanką relaksu, może być to wizyta w salonie masażu. Podczas wieczoru nie może także zabraknąć atrakcji gastronomicznych, takich jak tort, candy buffet czy open bar. Należy jednak pamiętać, iż wulgarne, rubaszne dekoracje i motywy dawno odeszły już do lamusa. Lepiej postawić na rozwiązania subtelne i pełne klasy. Na wieczorze panieńskim nie może także zabraknąć gier i zabaw, np. sprawdzających poziom wiedzy Panny Młodej na temat jej wybranka.

 

Opracowanie:

Mini Max Spółdzielnia Socjalna

Płock , Boczna 5 lok. 5

  • tel. 570 215 068

Podziel się