Artykuł sponsorowany Co obejmują usługi Lino System w zakresie alpinizmu przemysłowego?

Co obejmują usługi Lino System w zakresie alpinizmu przemysłowego?

Prace na wysokościach wymagają zarówno odpowiednich umiejętności, jak i sprzętu umożliwiającego bezpieczną realizację zadań w ramach alpinizmu przemysłowego. Wykorzystywany w tym wypadku dostęp linowy sprawdza się przy konserwacji elewacji budynków czy pokryć dachowych, ale nie tylko. Firma Lino System świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie – sprawdź, jakie dokładnie!

Konserwacja budynków w ramach alpinizmu przemysłowego

Jednym z zastosowań dostępu linowego jest przeprowadzenie precyzyjnego mycia elewacji. Będąca zewnętrzną częścią obiektu fasada to obszar trudny w czyszczeniu – szczególnie w przypadku konstrukcji wielokondygnacyjnych. Wykorzystanie do prac porządkowych drabiny lub rusztowania może być zarówno niebezpieczne, jak i kosztowne, dlatego znacznie lepszym wyborem jest zlecenie działań w tym zakresie firmie Lino System, która zajmuje się alpinizmem przemysłowym.

Jest on świetnym rozwiązaniem również przy myciu okien i innego typu powierzchni szklanych, w tym m.in. świetlików. To także skuteczny sposób na wyczyszczenie pokrycia dachowego. Jak podkreślają specjaliści z firmy Lino System, są oni w stanie dostać się w trudno dostępne obszary zewnętrznej części budynku i za pomocą odpowiednich środków usunąć z nich rozmaite zabrudzenia. Dotyczy to też rynien, a nawet paneli fotowoltaicznych znajdujących się na dachu. Kompleksowa konserwacja obiektów w ramach alpinizmu przemysłowego pozwala utrzymać je w nienagannym stanie.

Zastosowanie alpinizmu przemysłowego przy pracach montażowych

Dzięki dostępowi linowemu można nie tylko wyczyścić zewnętrzne części danego budynku, ale też zainstalować we wspomnianym obszarze np. klimatyzatory. Prace montażowe w ramach alpinizmu przemysłowego obejmują także przygotowywanie systemów chroniących wybrane miejsca przed ptakami. Firma Lino System świadczy również usługi związane z mocowaniem różnego rodzaju anten na dachach i nie tylko. Specjaliści są nawet w stanie zająć się budowaniem wież sieci GSM.

Ważną częścią prac na wysokościach są działania związane z marketingiem i reklamą. Sporych rozmiarów nośniki takie jak billboardy montowane są bowiem na specjalnych stelażach lub na elewacjach budynków. Umieszczenie ich w takich miejscach warto powierzyć firmie Lino System, która w zakresie alpinizmu przemysłowego jest też w stanie przeprowadzić kompleksowe przygotowanie ściany pod montaż różnego rodzaju nośników reklamy, w tym również banerów. Warto przy tym pamiętać, że specjaliści zajmujący się takimi pracami są też w stanie zrealizować nietypowe zlecenia – dostęp linowy to metoda sprawdzająca się bowiem nawet w bardzo trudnych warunkach.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas