Artykuł sponsorowany Wypożyczalnia sprzętu do prac na wysokości - Grzegorz Wikliński Usługi sprzętem budowlanym

Wypożyczalnia sprzętu do prac na wysokości - Grzegorz Wikliński Usługi sprzętem budowlanym

Do najbardziej niebezpiecznych usług wykonywanych w budownictwie i nie tylko należą prace na wysokości. Specjaliści w tym zakresie muszą przechodzić odpowiednie badania i szkolenia, a często także zdobywać uprawnienia do szczególnych rodzajów zadań. Nie mogą oczywiście obejść się bez urządzeń przeznaczonych do prac wysokościowych. Wynajem zwyżek, podestów i podnośników oferuje firma Grzegorz Wikliński Usługi sprzętem budowlanym z Katowic.

Kiedy potrzebny jest sprzęt do prac na wysokości?

O pracach na wysokości można mówić wówczas, gdy odbywają się one co najmniej jeden metr ponad poziomem gruntu. Zaliczają się do nich nawet zadania wykonywane na wysokiej drabinie, a także na rusztowaniach i dźwigach. Eksperci z firmy Grzegorz Wikliński Usługi sprzętem budowlanym wykorzystują różnego rodzaju urządzenia w zależności od charakteru zleconych prac. Potrzebują sprzętu do wykonania zadań takich jak mycie okien i elewacji, czyszczenie słupów, masztów i kominów czy przycinanie drzew.

Dźwignice przydają się też przy zadaniach związanych z montażem reklam oraz ich demontażem, a także zakładaniem banerów i billboardów. Firma Grzegorza Wiklińskiego zajmuje się również pomocą w zakresie odśnieżania dachów, usuwania sopli i nawisów śnieżnych. Przedsiębiorstwo chętnie wynajmuje swój sprzęt, taki jak zwyżki, podnośniki montażowe i koszowe czy podesty ruchome. Wszystkie maszyny mają ważne badania techniczne, co gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania.

Kto może pracować na wysokości?

Specjaliści z firmy Grzegorz Wikliński Usługi sprzętem budowlanym są odpowiednio przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, posiadają ważne zaświadczenia lekarskie pozwalające im na prace wysokościowe oraz są osobami zdyscyplinowanymi i zorganizowanymi, co sprawia, że wykonują swoje zadania w przemyślany sposób i wiedzą, jak unikać wypadków. Dobrze znają ocenę ryzyka zawodowego i instrukcje dotyczące zajmowanych stanowisk. Oprócz tego pracodawca zapewnia im niezbędne środki ochrony indywidualnej, czyli kaski, pasy bezpieczeństwa, liny i tym podobne.

Praca na wysokości wymaga nie tylko odwagi, ale też dyscypliny i organizacji, bez których trudno rozdzielić zadania i ustalić ich kolejność. Eksperci zatrudniani przez Grzegorza Wiklińskiego przestrzegają zasad BHP, dzięki czemu potrafią unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogłyby opóźnić wykonanie danej pracy. Wieloletnie doświadczenie w branży i dbałość o zadowolenie klientów sprawia, że firma rzetelnie podchodzi do powierzonych jej zleceń.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter