Materiał Partnera Ciekawe i niebanalne dekoracje na ślub i wesele

Ciekawe i niebanalne dekoracje na ślub i wesele

Zbliża się ten najważniejszy dzień w waszym życiu. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ale jeszcze czegoś brakuje. Jakiegoś akcentu dekoracyjnego, który przykuje uwagę gości i będzie dopełniał całość uroczystości. Może to być drogowskaz wskazujący drogę do kościoła i sali weselnej albo podświetlany duży napis, który zostanie umieszczony przed stołem pary młodej bądź w jakimś strategicznym miejscu.

Duże, mobilne dekoracje

Sprawdzą się na dużych przyjęciach weselnych. Będą idealnie uzupełniały dekorację sali. Ciekawym rozwiązaniem jest podświetlany napis „love”, który jest doskonały zarówno na wesela, jak i na sesje ślubne czy imprezy z okazji rocznicy ślubu. Nadaje się na imprezy w plenerze. Możecie go wypożyczyć na stronie Pracowni artystycznej Maestria. Jest wykonany z drewna. Litery są mobilne, więc bez problemu można je ustawiać pod dowolnym kątem. Do tego posiadają regulację natężenia światła, dzięki czemu można stworzyć  romantyczny nastrój. Inną propozycją, równie interesującą, jest napisMąż i żona”, który będzie świetnie prezentował się na przyjęciach weselnych i rocznicowych. Uwagę gości przyciągnie także zapewne drogowskaz, biały ze ściąganymi tabliczkami bądź kredowy, na którym można pisać kredą, wskazujący drogę na ślub i na wesele. Jeśli sala znajduje się blisko kościoła, można go postawić w połowie drogi. Znak taki można też ustawić przy domu panny młodej. Innymi ciekawymi akcentami dekoracyjnymi są duże tablice powitalne, które można umieścić nad wejściem do Sali weselnej. Jeżeli para młoda chce mieć wielkie wejście to efektowny będzie pierwszy taniec w chmurach. Na tę okazję można wypożyczyć wytwornicę do dymu.

Dekoracje sali

Sala weselna zazwyczaj jest dekorowana balonami, kwiatami, wstążkami lub tiulem. Ale istnieje wiele niebanalnych elementów, które mogą nadać ciekawego i oryginalnego charakteru wnętrzu. Można wypożyczyć ładne drewniane skrzynki i wypełnić je jabłkami. Równie pięknie, co żywe kwiaty, i niezwykle interesująco w wazonach będą prezentowały się te wykonane z papieru. Dość ryzykownym posunięciem, aczkolwiek nietuzinkowym i przyciągającym oko będzie umieszczenie na stołach niewielkich, ładnie przyozdobionych doniczek z małymi kaktusami. W wielu wypożyczalniach można zaopatrzyć się w ozdobne patery do ciast i stojaki do tortów. Wystrój sali w zgodzie z naturą też jest bardzo dobrym pomysłem. Drewniane podstawki pod wazony z kwiatami, potrawy podawane na drewnianych deskach, czy kącik ze swojskim jadłem  znajdujący się pod drewnianą wiatą, na długiej ławie w towarzystwie drewnianych pni.

Wybór elementów dekoracyjnych jest naprawdę spory. Można pięknie urządzić salę, wypożyczając część sprzętu bez konieczności kupowania go.

Opracowanie:

Podziel się