Artykuł sponsorowany Na czym polegają zabiegi wyszczuplające LPG Endermologie

Na czym polegają zabiegi wyszczuplające LPG Endermologie

LPG Endermologie to jedna z najbardziej skutecznych metod redukcji rozstępów i cellulitu, wyszczuplania i modelowania sylwetki, ujędrniana skóry oraz leczenia blizn. Warto wiedzieć na czym ona polega, szczególnie jeśli szukacie rozwiązania jednego z powyższych problemów.

Czym jest LPG Endermologie

Lipomassage (LPG) to zabieg w pełni naturalny. Polega na uruchomieniu intensywnej reakcji biologicznej, w której wyniku dochodzi do eliminacji opornego tłuszczu. Technika zastosowana przy tej metodzie oddziałuje na poziomie rdzeni fibroblastów oraz stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Efektem jest zmiękczanie tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i reaktywacja krążenia.

Jak to działa

Endermologia to szczególny rodzaj masażu, który wykonywany jest mechanicznie. Opiera się na unikalnym procesie, w którym dwie elektronicznie sterowane rolki działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie to tworzy fałdę skórną, zawijaną przez pierwszą rolkę i rozwijaną przez drugą. Pełną mobilizację tkanka osiąga dzięki rolkom poruszającym się wewnątrz głowicy zarówno wokół własnej osi (ruchem obrotowym), jak i względem siebie, zgodnie z intensywnością danego zabiegu i stanem tkanki.

-Lipomassage jest specjalną techniką masażu przeznaczoną do redukcji tkanki tłuszczowej, która nie chce zniknąć pomimo gimnastyki i stosowanej diety. Wykorzystuje się do niej rolki Roll’in i elastyczne pasy Endermogym, które poprzez unoszenie izolują tkankę tłuszczową od mięśni. Wszystko to powoduje, że zabiegi są intensywne i skuteczne – tłumaczy ekspert z Kliniki Urody MAESTRIA.

Cała terapia składa się z serii zabiegów (6-30, zwykle 15), z których każdy trwa 35 minut. Można wykonywać je maksymalnie 3 razy w tygodniu, z co najmniej jednodniową przerwą między poszczególnymi zabiegami. Na czas trwania LPG pacjent zakłada specjalny kostium pozwalający na głębokie oddziaływanie masażu, chroniący skórę i zapewniający intymność.

Kiedy stosować

Zabiegi LPG Endermologie warto stosować szczególnie w przypadku:

  • modelowania sylwetki,
  • wyszczuplania lub odchudzania całego ciała,
  • leczenia cellulitu,
  • ujędrniania wybranych partii lub całego ciała,
  • przygotowania skóry do innych zabiegów, takich jak np. liposukcja,
  • leczenia rozstępów, blizn i zwłóknień.

Efekty LPG Endermologie mogą być spektakularne – dzięki tym masażom można wyszczuplić ciało nawet o 2 rozmiary. Ponadto, LPG znacznie poprawia napięcie i wygląd skóry, likwiduje „pomarańczową skórkę”, pomaga powrócić pacjentce do sylwetki sprzed ciąży, a także zwalcza efekty starzenia się skóry.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas