Materiał Partnera Medbeauty-Aesthetic Clinic – usuwanie tatuażu

Medbeauty-Aesthetic Clinic – usuwanie tatuażu

Tatuaż to nie zawsze dobra decyzja, szczególnie gdy został wykonany w naprawdę widocznym miejscu. Jeśli tak jest, możesz przecież go usunąć. Co więcej, zrobisz to nie tylko z tego powodu. Laserowe usuwanie tatuażu to zabieg, jaki wykonuje się także, gdy konkretne malowidło na skórze po prostu Ci się znudziło. Co ważne, procedura ta jest bardzo bezpieczna, a przy tym wysoce skuteczna. Nawet nie uszkadza naskórka i tkanek otaczających!

Laser StarWalker – czym jest?

Innowacyjne urządzenie stworzone przez przedsiębiorstwo o nazwie Fotona. Laser, który dysponuje czterema długościami fal, a do tego 14 trybami pracy. Emitując energię o wielkiej mocy, sprzęt ten jest w stanie trwale usunąć nawet głęboko osadzony barwnik. Co ważne, nie jest stosowany tylko i wyłącznie do zabiegów usuwania tatuaży, bo może działać, jako sposób na likwidowanie przebarwień, a nawet zmian naczyniowych. To bardzo wszechstronne urządzenie, bo często w klinikach medycyny estetycznej na przykład Medbeauty-Aesthetic Clinic wykorzystuje się go w leczeniu trądziku, blizn czy rozstępów.

Niedostępne dotąd technologie w końcu stały się faktem i laser StarWalker pojawił się na rynku. To bez dwóch zdań wybawienie dla wszystkich osób żałujących wykonania konkretnego tatuażu. Nie będzie już konieczne zakrywanie części ciała, na której znalazło się to niechciane po czasie malowidło. Co ciekawe, może ono być wykonane z barwnika o złożonym składzie chemicznych, nie ma znaczenia także sam kolor tatuażu!

Usuwanie tatuażu z pomocą lasera

Decydując się na usuwanie tatuażu laserem, możesz liczyć na zabieg wykonany szybko, bezboleśnie i skutecznie. Efekty zobaczysz już po pierwszej wizycie, a ich liczbę ustali dla Ciebie specjalista zajmujący się epilacją. Zwykle wystarczy kilka zabiegów, aby w pełni pozbyć się wszelkich znaków tatuażu. Nie da się ukryć, że jego usunięcie poprawi komfort psychiczny każdego, kto wybierze laser. Może przy okazji zdecydujesz się na pozbycie się innych problemów, jak trądziku czy makijażu permanentnego.

Opracowanie:

Medbeauty-Aesthetic Clinic Kępa

Świdnica , gen. Sikorskiego 31

Podziel się