Artykuł sponsorowany Manicure hybrydowy oferowany przez Rubikon Kosmetologia Ewa Kocur

Manicure hybrydowy oferowany przez Rubikon Kosmetologia Ewa Kocur

Manicure hybrydowy to jeden z najbardziej popularnych zabiegów stylizacji paznokci. Dlatego też stanowi ważny element oferty gabinetu kosmetycznego Rubikon Kosmetologia w Bielsku-Białej. Obok innych zabiegów pielęgnacyjnych to właśnie manicure hybrydowy jest najczęściej wybierany przez kobiety. Dlaczego? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie omawiając specyfikę „hybryd” oraz zalety tego typu manicure.

Dla kogo lakiery hybrydowe są najlepszym rozwiązaniem?

Zasadniczo nie ma ograniczeń dotyczących stosowania lakierów hybrydowych. Dlatego też każda kobieta może zafundować sobie tego typu zabieg. Metoda ta jest szczególnie polecana kobietom, które cenią długotrwały efekt i nie lubią zmieniać koloru paznokci zbyt często. W tej konfiguracji lakier hybrydowy, który utrzymuje się około 4 tygodni, sprawdza się idealnie.

Prawidłowa aplikacja lakieru sprawia, że tworzy on twardą strukturę, a to uniemożliwia obgryzanie paznokci. Można zatem powiedzieć, że manicure hybrydowy to nie tylko recepta na piękne paznokcie, ale także forma walki z nałogiem. Pod względem trwałości lakier hybrydowy wyprzedza tradycyjne lakiery. Zgodnie z zaleceniami specjalistów lakier hybrydowy powinien być prawidłowo usunięty. To pozwala zachować paznokcie w optymalnej formie. Samodzielne usuwanie lakieru hybrydowego może doprowadzić do mechanicznego uszkodzenia płytki paznokcia, która w efekcie staje się cieńsza i bardziej krucha.

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to optymalne rozwiązanie dla osób, które mają problem z prawidłową aplikacją klasycznego lakieru. Lakier hybrydowy umożliwia wykonywanie dużej ilości poprawek bez negatywnego wpływu na efekt końcowy. Oczywiście manicure hybrydowy powinien zostać wykonany przez stylistkę z uprawnieniami. Dzięki temu ilość ewentualnych poprawek będzie znikoma. Korekty można wykonywać do momentu utwardzenia lakieru pod lampą UV.

Cechą charakterystyczną lakieru hybrydowego jest krótki czas schnięcia. Utwardzenie pod lampą UV kolejno aplikowanych warstw hybrydy trwa średnio 120 sekund. Po tym czasie lakier uzyskuje optymalną twardość. W przypadku klasycznych lakierów do paznokci tak krótki czas schnięcia jest niemożliwy do osiągnięcia.

Jaką paletę kolorów oferuje manicure hybrydowy?

Ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest szeroka paleta kolorów, która przebija ofertę klasycznych lakierów. To bogactwo wyboru z jednej strony daje ogromne możliwości, a z drugiej może przyprawić o ból głowy podczas podejmowania decyzji. Jednak odwiedzając Rubikon Kosmetologia można liczyć na doradztwo w zakresie doboru koloru idealnie dopasowanego do danej stylizacji.

Co równie ważne lakiery hybrydowe – nawet te o najbardziej szalonym kolorze – dają bardzo naturalny efekt. Dlatego manicure hybrydowy sprawdzi się jako zabieg kosmetyczny dla kobiet, które cenią trwałość i naturalność paznokci.

Jakie jeszcze usługi świadczy Rubikon Kosmetologia?

Salon kosmetyczny, którego właścicielką jest Ewa Kocur zapewnia szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Gabinet Rubikon Kosmetologia poza usługami z zakresu manicure i pedicure hybrydowego wykonuje pedicure leczniczy oraz zajmuje się stylizacją brwi i rzęs. W ofercie znajdują się również zabiegi takie jak: mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny czy mezoterapia igłowa.

Opracowanie:

Rubikon Kosmetologia EWA KOCUR

Bielsko-Biała , Żywiecka 93

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas