Artykuł sponsorowany Jak usunąć sztuczną opaleniznę?

Jak usunąć sztuczną opaleniznę?

Samoopalacze to świetny sposób na uzyskanie pięknej, brązowej skóry przez cały rok. Jednak zdarza się, że przez niedokładne nałożenie produktu na ciele powstają plamy i zacieki. W takiej sytuacji, jak najszybciej chcemy się ich pozbyć, ponieważ wygląda to po prostu nieestetycznie. To samo tyczy się kosmetyku brązującego, który jest zbyt pomarańczowy lub za ciemny dla naszej karnacji. Jak skutecznie pozbyć się niechcianej sztucznej opalenizny?

Jak skutecznie usunąć sztuczną opaleniznę?

Wśród najczęściej wymienianych domowych sposobów usuwania plam po samoopalaczu jest sok z cytryny, woda utleniona i tonik z alkoholem. Co prawda są to łatwo dostępne produkty, jednak mało skuteczne. Sok z cytryny jedynie lekko rozjaśnia, a pozostałe dwa sposoby nadmiernie wysuszają skórę. O wiele skuteczniejsze jest po prostu złuszczenie naskórka. W drogeriach znajdziemy dedykowane do tego produkty, takie jak balsamy i peelingi na bazie kwasów, ale najlepszym wyborem będzie jedwabna rękawica do usuwania sztucznej opalenizny. W przeciwieństwie do produktów chemicznych jest delikatna i bezpieczna dla skóry. Nie tylko usuwa samoopalacz, ale zapewnia także głębokie oczyszczenie, wygładza i zmiękcza skórę oraz wspomaga odnowę komórek w organizmie.

Rękawica sylky jako przygotowanie do samoopalacza

To, że zdarzyło Ci się zrobić smugi lub plamy albo wybrałaś zły odcień samoopalacza, nie oznacza, że musisz rezygnować ze sztucznej opalenizny. Testuj nowe kosmetyki brązujące, aż znajdziesz swojego ulubieńca. W końcu to szybki i prosty sposób na pięknie wyglądającą skórę, bez długiej ekspozycji na słońce. Zanim jednak nałożysz produkt na skórę, użyj jedwabnej rękawicy złuszczającej od Sylky. Ta przez delikatny peeling przygotuje Twoje ciało na aplikację sztucznej opalenizny, która będzie utrzymywała się dłużej. Ponadto skóra lepiej przyjmuje produkt, a w efekcie nie powstają na niej zacieki ani plamy.

Jak usunąć samoopalacz przy pomocy jedwabnej rękawicy?

Usuwanie sztucznej opalenizny jedwabną rękawicą jest proste i przyjemne. Jeśli jest to pierwsze użycie, zamocz rękawicę w gorącej wodzie. Weź krótki, ciepły prysznic, żeby skóra zmiękła. Wyciśnij nadmiar wody z rękawicy i przejdź do masażu. Wykonuj długie, zamaszyste ruchy. Do takiego peelingu nie potrzebujesz żadnego mydła, balsamu ani innego produktu. Tyle wystarczy, żeby pozbyć się niechcianego produktu. Po masażu opłucz się dokładnie z martwego naskórka. Wypłucz dokładnie jedwabną rękawicę w gorącej wodzie i pozostaw do samodzielnego wyschnięcia, a Ty ciesz się skórą bez plam i smug.  

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas