Artykuł sponsorowany Wodorowe oczyszczanie skóry. Co powinnaś wiedzieć zanim zdecydujesz się na zabieg?

Wodorowe oczyszczanie skóry. Co powinnaś wiedzieć zanim zdecydujesz się na zabieg?

Piękna i zadbana skóra to wizytówka każdej kobiety. Pragniemy, by jak najdłużej zachowała swój młody wygląd, była gładka i promienna. Każdego dnia poświęcamy wiele uwagi na jej odpowiednią pielęgnację i regularnie odwiedzamy kosmetyczkę w celu wykonania profesjonalnych zabiegów. Od niedawna hitem wśród nich jest wodorowe oczyszczanie skóry. Na czym polega i jakich efektów można się spodziewać?

Na czym polega zabieg?

Wodorowe oczyszczanie skóry wykonuje się przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Mikroskopijne cząsteczki aktywnego wodoru wtłaczane są w głąb skóry, dzięki czemu doskonale oczyszczają ją z nagromadzonych zanieczyszczeń i neutralizują wolne rodniki, które osadzają się na powierzchni naskórka. Aktywny wodór toczony jest pod ciśnieniem, co sprzyja eksploatacji porów skórnych. Jak informuje specjalista z salonu kosmetycznego Manufaktura Piękna – wodorowe oczyszczanie skóry odznacza się dużą skutecznością, a jego pierwsze efekty widoczne są niemalże od razu po zakończeniu zabiegu.

Na jakie efekty można liczyć?

Wodorowe oczyszczanie skóry jest coraz bardziej popularne, głównie ze względu na szybkie i widoczne efekty. Co ciekawe z dobrodziejstw zabiegu równie chętnie korzystają panowie. Korzystne działanie zabiegu objawia się poprzez poprawę kondycji skóry i wyrównanie jej kolorytu. Jednak rezultaty są jeszcze bardziej satysfakcjonujące, jeśli wodorowe oczyszczanie skóry wykonywane jest regularnie. Wówczas możemy liczyć na:

  • wolniejsze starzenie się skóry
  • głębokie oczyszczenie porów
  • odżywienie skóry
  • widoczną poprawę napięcia
  • znacznie lepsze nawilżenie
  • seboregulację

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

Na zabieg może pozwolić sobie każda kobieta i mężczyzna niezależnie od wieku. Wodorowe oczyszczanie skóry nie jest bolesne ani inwazyjne. Zabieg szczególnie polecany jest dla cery zmęczonej i pozbawionej blasku, odwodnionej i wymagającej dogłębnego oczyszczenia. Dobrze sprawdzi się również w przypadku cery dojrzałej i naczynkowej. Specjaliści nie podają żadnych przeciwwskazań, które uniemożliwiałyby przeprowadzenie zabiegu. Choć wykonuje się go głównie na twarzy, możliwe jest zastosowanie wodorowego oczyszczania skóry na innych partiach ciała. Bardzo często decydują się na to osoby dotknięte trądzikiem. W ten sposób efektywnie można pozbyć się zaskórników i zmian skórnych z pleców, dekoltu czy ramion.

Ile kosztuje wodorowe oczyszczanie skóry?

Cena za wykonanie zabiegu różni się zależnie od konkretnego gabinetu kosmetycznego czy salonu odnowy biologicznej. Koszt zabiegu waha się od 120 do 200 zł.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas