Materiał Partnera Chcesz poprawić wygląd swojej skóry? Skorzystaj z zabiegów kwasem hialuronowym w Gabinecie Iwony Szyk!

Chcesz poprawić wygląd swojej skóry? Skorzystaj z zabiegów kwasem hialuronowym w Gabinecie Iwony Szyk!

Z wiekiem nasza skóra ulega różnego typu zmianom i przestaje być tak estetyczna, jak za czasów młodości. Istnieje jednak wiele zabiegów, które sprawiają, że jej kondycja ulega poprawie i wygląda ona dużo młodziej. Jedną z najczęściej stosowanych terapii jest wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, który jest skutecznym sposobem na wygładzenie skóry i wyrównanie ubytków. Jakie tego typu kuracje znajdziemy w ofercie Gabinetu Iwony Szyk? Sprawdź!

Zastosowanie kwasu hialuronowego

Medycyna estetyczna wykorzystuje obecnie różnego typu produkty i techniki, które umożliwiają szybsze i bardziej skuteczne odżywienie skóry. Jednym z często stosowanych produktów jest kwas hialuronowy, który możemy wykorzystać na kilka sposobów. Zazwyczaj tego typu surowiec stosuje się do wypełnienia zmarszczek na twarzy. Niezależnie od tego czy są to bruzdy nosowo-wargowe, kurze łapki czy też zmarszczki na czole, już niewielka ilość kwasu może skutecznie je zniwelować. Jednak ta technika nie tylko usuwa oznaki starzenia się skóry, ponieważ można ją wykorzystać również do powiększania ust, modelowania żuchwy czy też nosa. Specjalistyczny gabinet wykonuje także zabieg związany z powiększaniem penisa przy pomocy kwasu hialuronowego.

Zalety użycia kwasu hialuronowego

Jak widać, kwas hialuronowy jest bardzo wszechstronnym surowcem, który można zastosować w wielu miejscach. Jak jednak sugeruje Iwona Szyk, prowadząca własny Gabinet Medycyny Estetycznej, to rozwiązanie ma również wiele innych zalet, dzięki którym jest chętnie wykorzystywane w poprawie wyglądu skóry. Warto zacząć przede wszystkim od tego, że jest to naturalny składnik skóry, który odpowiada za jej odpowiednie nawilżenie. Dlatego też nie musimy obawiać się, że nasza skóra źle zareaguje na kurację. Ma on bardzo dobre właściwości nawilżające, dlatego kwas nie tylko wygładza, ale także nawadnia strukturę skóry. Kluczowym zadaniem kwasu hialuronowego jest także wzmacnianie wytrzymałości tkanki łącznej, a także ochrona przed wpływem wolnych rodników.

Opracowanie:

Iwona Szyk Medycyna Estetyczna, Dermatologia

Żyrardów , Wyspiańskiego 6B

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas