Materiał Partnera Jakie zalety ma hialuronowe powiększanie ust? Odpowiada eksperta z Centrum Zdrowia i Urody Atena

Jakie zalety ma hialuronowe powiększanie ust? Odpowiada eksperta z Centrum Zdrowia i Urody Atena

Usta to bardzo ważny element twarzy, dlatego też powinny być zadbane i odpowiednio nawilżone. Niektóre kobiety chcą powiększyć je w sposób mało inwazyjny. Takim sposobem jest powiększanie ust kwasem hialuronowym wykonane w Centrum Zdrowia i Urody Atena Barbara Myśliwy. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego można nie tylko powiększyć usta, ale również skorygować ich kształt czy asymetrię.

Kwas hialuronowy- co to jest?

Kwas hialuronowy to substancja, którą powszechnie wykorzystuje się w medycynie oraz kosmetologii. Ma wiele różnych zastosowań i wiele zabiegów estetycznych jest wykonywanych z jego udziałem. W ciele człowieka kwas hialuronowy występuje naturalnie w postaci soli sodowej. Jest składnikiem mazi stawowej, skóry, znajduje się również w ścianach naczyń krwionośnych oraz w tkance łącznej. O tym, jakie właściwości ma kwas hialuronowy, opowiada pracowniczka Centrum Zdrowia i Urody Atena:

Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania cząsteczek wody i dlatego jest składnikiem wielu kuracji nawilżających skórę. Jest stosowany jako naturalny i bezpieczny dla organizmu wypełniacz np. zmarszczek. Wstrzykiwanie go do organizmu jest obarczone niskim ryzykiem, ponieważ jest to substancja, którą naturalnie wytwarza nasze ciało.

Nasza skóra z upływem lat wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego, co powoduje między innymi wiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek. Dlatego właśnie kwas hialuronowy jest wybierany do zabiegów medycyny estetycznej, które mają na celu wygładzenie skóry i wypełnienie zmarszczek.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wstrzyknięcie w usta kwasu hialuronowego sprawia, że stają się one większe i pełniejsze. Najczęściej przynosi dobre efekty u osób, które mają bardzo wąskie usta. Ilość wstrzykniętego kwasu można dowolnie modyfikować, tak aby spełnić oczekiwania klientki i dopasować wielkość ust do reszty twarzy. Wypełnienie kwasem hialuronowym może dotyczyć tylko jednej wargi np. tylko górnej lub tylko dolnej. Substancji tej używa się również do niwelowania asymetrii ust. Wypełnienie ich kwasem hialuronowym pomaga zredukować różnice w wielkości warg oraz poprawia cały kontur ust. W Centrum Zdrowia i Urody Atena zabieg hialuronowego wypełniana ust może być połączony z ostrzykiwaniem okolicy ust, co pozwoli podnieść kąciki ust i wypełnić zmarszczki mimiczne.

Hialuronowe wypełnianie ust daje bardzo pozytywne efekty widoczne już dwa, trzy dni po zabiegu, gdy usta przestaną być opuchnięte. Wiele kobiet jest bardzo zadowolonych z tego zabiegu, ponieważ poprawienie wyglądu ust sprawia, że cała twarz jest odświeżona i młodziej wygląda.

Opracowanie:

Atena Centrum Zdrowia I Urody Barbara Myśliwy

Nysa , Bohaterów Warszawy 17

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas