Artykuł sponsorowany Dom Zakonny Zgromadzenia Zmartwychwstańców- doskonałe miejsce na duchowy wypoczynek.

Dom Zakonny Zgromadzenia Zmartwychwstańców- doskonałe miejsce na duchowy wypoczynek.

Dom Zakonny Zgromadzenia Zmartwychwstańców zlokalizowany jest w Dębkach nad Morzem Bałtyckim. Położony jest w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasów i rzeki Piaśnicy. Piękne widoki uprzyjemniają wypoczynek, a także pozwalają w pełni skupić się na przeżyciach duchowych. Ośrodek wypoczynkowy oferuje swoim  katolickim gościom wiele atrakcji i udogodnień. Jakich?

Tanie pokoje do wynajęcia

Decydując się spędzić urlop nad morzem, musimy przebić się przez setki ogłoszeń, oferujących tanie noclegi. Jeżeli zależy nam, by odpocząć w ciszy i spokoju, warto wybrać się do Ośrodka rekolekcyjno-wczasowego Zgromadzenia Zmartwychwstańców.  Możemy wybierać spośród komfortowych pokoi przeznaczonych dla dwóch lub więcej osób. Każdy z nich posiada dostęp do prywatnej łazienki, przedsionek oraz pojemną szafę na bagaż. W kwaterach nie znajdziemy telewizji, dzięki czemu więcej czasu spędzimy na łonie natury. Na terenie całego ośrodka możemy korzystać z Internetu. Z gościny mogą skorzystać turyści, którzy cenią sobie wartości religijne i pragną spędzić urlop w spokoju i w otoczeniu pięknej przyrody. Na terenie ośrodka znajduje się także obszerny parking oraz plac zabaw dla dzieci. Bliskość morza również jest bardzo dużym atutem. Odległość ośrodka od najbliższej plaży wynosi około 200 metrów. Warto podkreślić, ze noclegi, oferowane przez Dom Zakonny Zgromadzenia Zmartwychwstańców należą do jednych z najtańszych w całym regionie.

Bogata liturgia słowa

Szybkie tempo życia nie sprzyja rozwojowi duchowemu. Każdego dnia poświęcamy się licznym obowiązkom, często zapominając o spotkaniach z Bogiem. Decydując się na wypoczynek w ośrodku rekolekcyjno-wczasowym mamy możliwość nadrobić zaległości. Piękna i bogata liturgia słowa jest rytuałem, w którym możemy uczestniczyć każdego dnia. Codziennie też możemy wziąć udział w adoracji Najświętszego Sakramentu, podczas której możliwa jest spowiedź. Warto skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, szczególnie kiedy nie mamy okazji, by przyjmować go regularnie. Dla osób, które pragną doświadczyć więcej, organizowane są dni czuwania. Wówczas możemy skupić się na sobie i oddać się rozważaniom na temat naszego życia i głębokości naszej wiary. Duchowni są dostępni dla gości, którzy potrzebują rozmowy oraz umocnienia swoich przekonań religijnych. Wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze, z szacunkiem do drugiego człowieka.

Bliskość natury

Często zapominamy o tym, jak bardzo natura istotna jest w naszym życiu. Otoczenie zielonych lasów i czystej wody kojąco wpływa na nasze samopoczucie oraz pozwala nam odzyskać wewnętrzny spokój.  Korzystając z gościny ośrodka możemy do woli napawać się pięknem przyrody , spacerując wśród zieleni.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas