Materiał Partnera Użytkowanie regałów magazynowych – jakie usługi serwisowe świadczy Dexion Polska?

Użytkowanie regałów magazynowych – jakie usługi serwisowe świadczy Dexion Polska?

Korzystanie z regałów magazynowych wymaga zarówno ich poprawnego zaprojektowania, jak i montażu, a także serwisowania. Usługi w tym zakresie warto powierzyć specjalistom z firmy Dexion Polska, którzy świadczą je kompleksowo. Eksperci zajmują się ponadto doradztwem dla podmiotów zainteresowanych wdrożeniem systemów składowania oraz kompletacji w halach czy magazynach. Dowiedz się więcej o takim wsparciu!

Jak przebiega proces dopasowania regału magazynowego do indywidualnych potrzeb?

Producenci konstrukcji sprawdzających się przy przechowywaniu różnego rodzaju towarów nierzadko przygotowują je na zamówienie konkretnego klienta. W takiej sytuacji biorą pod uwagę szereg czynników, które są kluczowe w kontekście planowanej eksploatacji. Firma Dexion Polska zapewnia w tym zakresie doradztwo – wskazuje, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej. Możliwe jest też wykonanie przez specjalistów audytu danego magazynu oraz ocena istniejących regałów pod kątem ich ewentualnej przebudowy lub innych modyfikacji.

Jak podkreślają eksperci z Dexion Polska, ich usługi serwisowe świadczone na terenie całej Polski. Dotyczy to także instalacji regałów magazynowych, którą są w stanie zająć się monterzy z firmy Dexion Polska. Podczas łączenia ze sobą elementów regału cały system składowania i kompletacji jest ostatecznie dopasowywany do potrzeb zamawiającego, a także samego miejsca instalacji.

Czy regały magazynowe muszą być serwisowane?

Proces projektowania i montaż wspomnianych konstrukcji to zatem podstawowe etapy w przypadku tworzenia jej według indywidualnych wytycznych. Są to również główne usługi serwisowe, które w przypadku regałów magazynowych obejmują też przeglądy techniczne takich instalacji. Nawet przy eksploatacji wytrzymałych regałów magazynowych Dexion Polska dochodzi do stopniowego zużywania się ich poszczególnych elementów, dlatego ważne jest, by regularnie sprawdzać stan techniczny systemów składowania towarów. Jest to ponadto wymóg prawny, jak informują eksperci ze wspomnianej firmy.

Odbywające się co tydzień lub co rok kontrole warto połączyć z usługami konserwacji i serwisu regałów magazynowych. Świadczy je firma Dexion Polska, realizując działania w tym zakresie na podstawie ustalonego z klientem harmonogramu prac. Licencjonowani technicy dokonują niezbędnych napraw, co pozwala uniknąć poważniejszych usterek regałów magazynowych. Wydłuża to ich żywotność oraz zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Opracowanie:

Dexion Polska Sp. z o.o.

Warszawa , Wenecka 12

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas