Materiał Partnera Transport maszyn rolniczych w ofercie firmy Lmt Transport

Transport maszyn rolniczych w ofercie firmy Lmt Transport

Lmt Transport to firma transportowa założona przez Łukasza Marczaka. Przedsiębiorstwo działa na terenie Swarzędza i specjalizuje się w usługach pomocy drogowej. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem do transportu różnorodnych pojazdów, w tym także maszyn rolniczych. Jak wygląda proces dostarczenia maszyny z miejsca na miejsce?

Jakie urządzenia wykorzystuje się do transportu maszyn rolniczych?

Maszyny rolnicze charakteryzują się dużą masą i specyficzną budową, przez co ich transport nie należy do najłatwiejszych. Dlatego też warto zdać się na profesjonalistów, takich jak Lmt Transport. Do przewozu maszyn rolniczych niezbędne jest specjalistyczne zaplecze techniczne w postaci lawety, przyczepy czy wciągarki HDS. Lmt Transport dysponuje również platformą najazdową oraz oprzyrządowaniem do holowania maszyn specjalistycznych. Dzięki wszystkim tym urządzeniom możliwe jest bezproblemowe umieszczenie wybranej maszyny rolniczej na pace i zabezpieczenie jej na czas transportu.

Jakie maszyny rolnicze można transportować w ten sposób?

Lmt Transport może pochwalić się dużym doświadczeniem w transporcie rozmaitych maszyn rolniczych. Firma z sukcesem przewoziła z punktu A do punktu B:

  • ciągniki,
  • kombajny,
  • siewniki,
  • agregaty,
  • brony,
  • prasy do belowania.

Przedsiębiorstwo słynie z dobrej organizacji pracy. Dotyczy to nie tylko sprawnej obsługi zleceń, ale też umiejętności planowania tras. Przy transporcie ponadnormatywnym, a do takiego można zaliczyć transport maszyn rolniczych, nie zawsze istnieje możliwość skorzystania z każdej drogi.  Lmt Transport dba o to, by trasa była jak najkrótsza, by nie narażać klientów na dodatkowe koszty. Ponadto firma ma wykupione ubezpieczenie OC, więc jeśli w czasie przewozu doszłoby do uszkodzenia maszyny, jej właściciel może ubiegać się o odszkodowanie.

Kiedy warto skorzystać z transportu maszyn rolniczych?

Maszyny rolnicze nie mogą samodzielnie poruszać się po większości dróg. Za każdym razem, gdy zajdzie potrzeba przetransportowania ich np. z jednego miasta do drugiego, należy skorzystać z pomocy zawodowców. To samo dotyczy maszyn sprowadzanych z zagranicy. Najczęściej przewóz tego typu pojazdów odbywa się na trasie Polska-Niemcy. Ile to kosztuje? Na koszt transportu maszyn rolniczych składa się wiele czynników. Nie bez znaczenia jest wielkość ładunku oraz długość trasy, którą trzeba będzie pokonać, by dostarczyć go do odbiorcy. Lmt Transport do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, co pozwala na sprawiedliwą wycenę usługi.

Opracowanie:

Łukasz Marczak Lmt Transport

Swarzędz , Kórnicka 129A

  • tel. 792 512 923

Podziel się