Materiał Partnera Magazyny wysokiego składowania i regały magazynowe

Magazyny wysokiego składowania i regały magazynowe

Dla utrzymania porządku i bezpieczeństwa pracowników bardzo ważne jest odpowiednie zamontowanie systemów składowania w magazynach. Wielkie regały są zazwyczaj zapełnione ciężkimi materiałami. Powinien być do nich zapewniony swobodny dostęp, który pozwoli na przemieszczanie się urządzeń i sprzętu do załadunku tych produktów. Zastosowanie właściwych systemów, jakie w swojej ofercie posiada ROBS ASSEMBLY Spółka z o.o. Sp.k. z Tczewa, gwarantuje sprawny i skuteczny sposób zarządzania magazynem.

Montaż magazynów wysokiego składowania

Regały magazynowe wysokiego składowania są powszechnie stosowane w wielu krajach i są podstawą do dobrej organizacji i funkcjonowania magazynu. Są to konstrukcje, pozwalające na przechowywanie różnego rodzaju produktów piętrowo. Ze względu na swoją wysokość i specyfikę wymagają fachowego montażu przez profesjonalistów, którzy solidnie złożą całą konstrukcję, tak by była mocna, stabilna i bezpieczna dla pracowników magazynu. Do montażu tego typu konstrukcji stalowych wykorzystywany jest profesjonalny sprzęt najwyższej jakości. Wszystko odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i najwyższych standardów. Wysokie składowanie pozwala na wykorzystanie przestrzeni do maksimum, a to daje możliwości na przechowywanie większej ilości towarów i materiałów.

Rozwiązanie proponowane przez ROBS ASSEMBLY Spółka z o.o. Sp.k.

Firma ROBS ASSEMBLY Spółka z o.o. Sp.k. specjalizuje się w technice magazynowej. Oferuje elementy przydatne w montażu i planowaniu przestrzeni magazynowej. Zajmuje się montażem i demontażem systemów składowania różnego typu. Cieszy się dobrymi opiniami klientów i posiada referencje od wielu przedsiębiorstw, którymi współpracuje, zarówno na terenie Polski, jak też Skandynawii. Firma zaprojektuje przestrzeń magazynową, a następnie wykona montaż systemów składowania wyposażonych w odpowiednie dla danej firmy i przestrzeni regały magazynowe. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju odbojnice czy antresole pozwalające na podwojenie powierzchni magazynowej. Firma wykona montaż regałów kanałowych przy użyciu transporterów palet, które ułatwiają pracę i zwiększają jej efektywność. Do przechowywania opon proponuje regały na opony, które sprawdzą się zarówno w dużym magazynie, warsztacie samochodowym czy w garażu. Bogata oferta obejmuje także regały wspornikowe, idealne do składowania dłużnicy, regały paletowe wyjezdne i przepływowe do magazynowania palet. Do przechowywania produktów lekkich świetnie sprawdzą się regały półkowe. Pracownicy zajmą się również montażem regałów wysokiego składowania.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi pracowników, którzy w sposób precyzyjny i solidny wykonują swoją pracę , twój magazyn zostanie zbudowany w szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Podziel się