Artykuł sponsorowany Komu warto zlecić transport materiałów budowlanych?

Komu warto zlecić transport materiałów budowlanych?

Nie trzeba prowadzić firmy budowlanej, aby potrzebować transportu materiałów budowlanych. Wystarczy poważniejszy remont, aby brak odpowiedniego środka transportu utrudnił prowadzenie prac budowlanych. Wynajęcie busa skrzyniowego może być rozwiązaniem tych problemów logistycznych, a z pewnością sporą oszczędnością w porównaniu do wynajmu auta ciężarowego.

Transport busem materiałów budowlanych do 300 kg

W przypadku wielu prac budowlanych, wykończeniowych wymaganych jest na miejsce prowadzenie robót dostarczenie sporej ilości różnorodnych materiałów budowlanych, których rozmiary uniemożliwiają przewiezienie ich w „zwykłym aucie”. Wiele firm z branż wykończeniowych, dekarskich w ramach realizowanych usług współpracuje z firmami transportowymi, dzięki czemu mogą oferować swoim klientom szybkie i sprawne wykonanie wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Busy skrzyniowe, takie jak ten w firmie KRIS w Warszawie pozwalają na bezpieczny transport różnorodnego materiału budowlanego o nietypowych kształtach. Mogą to być płyty chodnikowe, glazura, dachówki ceramiczne bądź betonowe, oraz różnego rodzaju półprodukty do wykańczania wnętrz jak kominki, czy też elementy architektury ogrodowej, gabiony. Bus ze skrzynią sprawdzi się ponadto do transportu rozdzielnic, stali, mini kontenerów, prętów stalowych, blach, czy też sprzętów AGD, armatury łazienkowej.

Dobrze jest mieć świadomość, że nie zawsze korzystanie z transportu proponowanego przez składy budowlane czy też różnego typu hurtownie, są atrakcyjne cenowo. Zwykle usługi takie są świadczone na zasadzie wynajmu danej firmy transportowej. Dlatego warto szykując się do poważniejszego remontu czy też prac w ogrodzie przygotować się wcześniej sprawdzając różne warianty transportu. Wynajem busa skrzyniowego to idealne rozwiązanie w przypadku konieczności transportu materiałów budowlanych w centrum miasta, które nierzadko ma spore ograniczenia przestrzenne, będące przeszkodą architektoniczną dla dużych pojazdów ciężarowych, a z kolei duża, jeśli nie większa część materiałów budowlanych to przedmioty wielkogabarytowe, których autem przewieźć się nie da, a demontaż foteli pasażera, celem zwiększenia ładowności samochodu wymaga posiadania, chociażby garażu, by na czas transportu ochronić wyposażenie auta przed np. kradzieżą.

Auto osobowe to nie dostawczak

Tu warto nadmienić, że auta osobowe nie są autami dostawczymi, a już z pewnością wykorzystywanie ich do przewozu materiałów na budowę, może źle wpłynąć na wygląd tapicerki samochodowej, zwiększa się ryzyko uszkodzenia foteli, delikatnych elementów wykończeniowych w aucie wywołany brakiem możliwości właściwego zabezpieczenia ładunku. Auta dostawcze tego problemu nie mają. Podczas transportu materiałów budowlanych, ładunek zawsze powinien być zabezpieczony na czas transportu tak, jak wymagają tego przepisy, do tego gwarantować bezproblemowy załadunek i rozładunek towaru. Dzięki busom jednym kursem można przewieźć produkty, materiały na miejsce prowadzenia robót. Korzystając z pomocy firm transportowych, nie trzeba martwić się o bezpieczne przewiezienie towaru, czy też szereg dodatkowych akcesoriów pozwalających zabezpieczyć towar i dostarczyć go w niezmienionym stanie, całych i nieuszkodzonych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas