Materiał Partnera Jak zorganizować przewóz osób?

Jak zorganizować przewóz osób?

Dziś coraz częściej organizowane są duże rodzinne lub firmowe wydarzenia, na które trzeba dowieźć gości i zapewnić im transport powrotny. Nie ma problemu, gdy wydarzenie organizowane jest niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Kłopot i wyzwanie logistyczne zaczyna się, gdy należy przewieźć ludzi z różnych miejsc. Dlatego warto pozostawić organizowanie tego przedsięwzięcia wyspecjalizowanym firmom.

Kto z nas nie był przynajmniej raz na weselu, osiemnastych urodzinach czy komunii, na których było ponad 100 czy 200 gości? Ile razy Państwa firma wysyła pracowników na szkolenia do podlegającego pod firmę ośrodka wypoczynkowego, do którego ciężko dojechać transportem publicznym? Klienci coraz częściej zgłaszają się do firm zajmujących się zorganizowanym transportem jak firma Usługi przewozowe, której właścicielem jest pan Wojciech Wadecki, z prośbą o pomoc w zaplanowaniu przewozu osób. Czy to usługa dla każdego?

Kto może skorzystać z usług przewozowych?

Tak naprawdę każdy, kto tego potrzebuje. Dziś na rynku powstaje coraz więcej firm transportowych i co chwilę klienci szukają zaufanego współpracownika w tym zakresie. Nasza firma Usługi przewozowe oferuje klientom indywidualnym oraz firmom przede wszystkim:

  • przewóz osób z/na wesele,
  • przewóz osób z/na imprezy,
  • przewóz osób do miejsca wcześniej ustalonego,
  • odbiór osób z dworca lub lotniska
  • przewóz wycieczek szkolnych/pracowniczych.

Staramy się ułatwiać pracę naszym klientom. Dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą przygotować cały proces od strony logistycznej. Zajmiemy się szacunkami, co do ilości gości/osób, jakie trzeba przetransportować, odległości i średniego czasu, jaki nam jest do tego potrzebny. Zdajemy sobie sprawę, że organizowanie takiego przedsięwzięcia to stres i obawa czy na pewno wszystko się uda, dlatego pozostajemy w kontakcie ze zleceniodawcą, aby zapewnić go, że wszystko przebiega zgodnie z założeniami.

Jaki jest koszt skorzystania z usług takiej firmy?

Zazwyczaj przed wynajęciem profesjonalnej firmy do przewozu osób powstrzymuje nas obawa przed wysokimi kosztami takiej usługi. Ze swej strony możemy zapewnić, że koszty szacowane są według podstawowych założeń: liczba osób, jaka będzie przewożona, rodzaj samochodu wykorzystanego do transportu, odległość i miejsca postoju, czas, jaki jest potrzebny do dotarcia do miejsca docelowego, liczba kierowców na trasie. Jednocześnie nie muszą się Państwo obawiać, że jest to jedynie usługa transportu osób z punktu A do punktu B. W przypadku, gdy istnieje konieczność zatrzymania się w kilku miejscach nie ma takiego problemu! Kierowcy, z którymi współpracujemy to osoby doświadczone wyposażone w odpowiedni sprzęt umożliwiający realizację zamówienia. Natomiast samochody są w najlepszym stanie technicznym gwarantując także bezpieczeństwo oferowanej usługi!

Opracowanie:

Wojciech Wadecki Usługi Przewozowe

Stawin 2A

  • tel. 661 317 654

Podziel się