Artykuł sponsorowany Czym zajmuje się firma Usługi Transportowe Jakuba Jaroszewicza?

Czym zajmuje się firma Usługi Transportowe Jakuba Jaroszewicza?

Usługi transportowe budzą niesłabnące zainteresowanie. Powstaje coraz więcej firm, dla których głównym obszarem działalności staje się właśnie przewóz osób lub towarów. Jednym z takich podmiotów gospodarczych jest przedsiębiorstwo założone przez Jakuba Jaroszewicza w Sokółce w województwie podlaskim. Co wyróżnia je na tle konkurencji? Do kogo kieruje ono swoją ofertę? Sprawdź. 

Przeprowadzki, transport busem i znacznie więcej…

Transport to bardzo szerokie pojęcie. Jakub Jaroszewicz doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego przygotował dla swoich klientów niezwykle zróżnicowaną ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Założona przez niego firma realizuje zlecenia dotyczące przeprowadzek oraz przewozów rozmaitych ładunków, takich jak: dzieła sztuki, akcesoria gospodarstwa domowego, sprzęt RTV, meble, instrumenty muzyczne czy elementy wyposażenia gabinetów lekarskich.  

Przedsiębiorstwo zajmuje się również dostarczaniem różnego rodzaju przesyłek w systemie „door to door” („od drzwi do drzwi”). Zapewnia więc kompleksowe usługi spedycyjne – odbiera przesyłkę od dostawcy, a następnie przekazuje ją pod wskazany przez klienta adres, załatwiając przy tym wszelkie niezbędne formalności związane z transportem, dzięki czemu zleceniodawca nie musi się już niczym martwić. Oszczędza mnóstwo czasu i zyskuje pewność, że towar trafi w odpowiednie miejsce w nienaruszonym  stanie i w jak najkrótszym terminie.

Należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną bardzo istotną kwestię – prezentowana firma w swojej pracy wykorzystuje szereg najróżniejszych pojazdów. Mowa tu nie tylko o busach z przestrzenią ładunkową, lecz także auto-lawetach. Dzięki temu przedsiębiorstwo Usługi Transportowe Jakuba Jaroszewicza może zaproponować klientom przewóz motocykli, niewielkich maszyn budowlanych czy rolniczych, a także samochodów osobowych sprowadzanych z kraju lub państw położonych poza granicami Polski. 

Dlaczego współpraca z firmą Jakuba Jaroszewicza to dobry pomysł?

Przedsiębiorstwo Jakuba Jaroszewicza może pochwalić się dużym doświadczeniem w realizowaniu usług transportowych. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dopasowując metody postępowania do przewożonego w danym momencie ładunku.  Dba o to, by zabezpieczyć mienie przed uszkodzeniem i dostarczyć je na czas. W razie konieczności ekipa pomaga wnieść towar do domu lub mieszkania, zgodnie z życzeniem odbiorcy. Firma działa na terenie Sokółki, a także wielu innych miast w Polsce i innych krajach Europy.

Opracowanie:

Usługi Transportowe Przeprowadzki Transport aut lawetą Jakub Jaroszewicz

Sokółka , marsz. Piłsudskiego 17

  • tel. 509 938 074

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas