Materiał Partnera Profesjonalna opieka nad jachtem? Komu powierzyć naprawę i przebazowanie jachtu?

Profesjonalna opieka nad jachtem? Komu powierzyć naprawę i przebazowanie jachtu?

Nie ulega wątpliwości – własny jacht to marzenie wielu miłośników żeglarstwa. Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup własnej żaglówki. Szczęśliwi posiadacze prywatnej łodzi muszą jednak pamiętać, żeby należycie dbać o jacht – tylko wówczas będzie nam służył długo i dobrze. Trzeba mieć na uwadze zarówno jego staranną konserwację, regularne serwisowanie, jak i pielęgnacje. Wszystkie te zadania warto powierzyć w ręce profesjonalistów, którzy na temat jachtów i żeglarstwa wiedzą wszystko.

Amatorzy żeglarstwa, którzy postanowili zainwestować we własny jacht wiedzą, że jest to spory wydatek. Dlatego, jeśli zdecydowaliśmy się na zakup żaglówki, zadbajmy, aby służyła nam jak najdłużej. Opiekę nad jachtem warto powierzyć ekspertom z firmy Yacht Service w Szczecinie, która zajmuje się naprawą łodzi i serwisowaniem jachtów.

Bogate doświadczenie i gruntowna wiedza

Jeżeli chcemy, aby nasz jacht był w perfekcyjnym stanie, musimy zapewnić mu odpowiednią opiekę. Decydując się na konkretną firmę, warto wziąć pod uwagę jej doświadczenie w branży. Yacht Service z powodzeniem działa na rynku od 1999 roku, zdobywając zaufanie amatorów żeglarstwa. Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów i gwarantują terminowość oraz rzetelność wykonywanych usług.Kompleksowa oferta

Yacht Service to firma, w której znajdziemy prawdziwych pasjonatów żeglarstwa, świadczących kompleksowe usługi. Firma dysponuje profesjonalnie wyposażonym warsztatem, w którym odbywają się różnego rodzaju prace serwisowe. Pracownicy posługują się specjalistycznymi i nowoczesnymi narzędziami, które pozwalają na sprawne i staranne realizowanie zleceń.  W ofercie firmy znajdziemy między innymi regenerację i montaż linii wałów i śrub napędowych, a także naprawę i instalację nowych rozruszników i alternatorów. Modernizacji mogą zostać poddane także takielunki i olinowanie. Co więcej – Yacht Service zajmuje się także doposażaniem łódek oraz jachtów w wysokiej klasy sprzęt elektroniczny – w nawigację, sonary, autopiloty, echosondy oraz monitory urządzeń pokładowych. Pracownicy zajmą się także modernizacją instalacji oraz malowaniem łodzi.

Przebazowanie jachtu

W ofercie firmy Yacht Service znajdziemy również przebazowanie jachtów, przygotowanie łodzi do okresu jesienno-zimowego oraz splinowanie na koniec i początek sezonu.

Własny jacht to spełnienie marzeń – pamiętajmy jednak, żeby starannie dbać o żaglówkę. Opiekę nad jachtem warto powierzyć w ręce fachowców, którzy świadczą kompleksowe usługi takie jak naprawa jachtów, ich modernizacja oraz przygotowanie do nowego sezonu.

Podziel się