Artykuł sponsorowany Dlaczego warto zdecydować się na zakup nowej minikoparki w firmie Berger Kraus?

Dlaczego warto zdecydować się na zakup nowej minikoparki w firmie Berger Kraus?

Choć mogłoby się wydawać, że minikoparki to sprzęty o niewielu możliwościach, to jednak jest zupełnie na odwrót. Można je wykorzystywać do wielu prac budowlanych, dlatego najczęściej kupują je duże firmy specjalizujące się w robotach ziemnych. Wybierając takie urządzenie, mamy dwie możliwości – zakup używanego lub nowego. Firma Berger Kraus oferuje te ostatnie i zdecydowanie warto w nie zainwestować. Dlaczego? Sprawdź!

Podstawowe zalety wynikające z zakupu minikoparek

Zakup minikoparki w firmie Berger Kraus to atrakcyjna propozycja zwłaszcza dla firm, które każdego dnia wykonują rozmaite prace, przy których przydaje się właśnie to urządzenie. W ich przypadku opcja wynajmu jest nieopłacalna i lepiej zdecydować się na nabycie sprzętu na raty lub wzięcie go w leasing.

Minikoparki to małe urządzenia, które mają dużą moc, wydajność oraz umożliwiają szybką realizację prac.

Nowoczesne modele zapewniają również niezwykły komfort pracy operatora sprzętu. Wśród pozytywnych aspektów trzeba też wspomnieć o niskim poziomie hałasu i możliwości pracy nawet na trudnych, ciasnych przestrzeniach. Nie powodują one także zbyt dużych zniszczeń w terenie

. – dodaje ekspert z firmy Berger Kraus.

Duży wybór osprzętu

Wspomniana firma Berger Kraus zapewnia również duży wybór osprzętu, dzięki czemu minikoparki mogą być wykorzystywane do różnorodnych prac! Aktualnie w ofercie możemy znaleźć m.in.:

  • wiertnicę – umożliwia wykonywanie odwiertów pod ogrodzenia,
  • młot hydrauliczny – pozwala wykonywać prace wyburzeniowe,
  • chwytak – daje możliwość przenoszenia różnych elementów,
  • koparkę łańcuchową.

Bardzo ważny jest także fakt, że firma oferuje sprzęt, który jest objęty pełną gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Możemy mieć zatem pewność, że posłuży nam przez dłuższy czas i będzie bezawaryjny. To duża zaleta w porównaniu do używanych maszyn, ponieważ te często się psują i zazwyczaj nie są komfortowe, jeśli chodzi o ich użytkowanie. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty przedsiębiorstwa Berger Kraus!


 


Opracowanie:

Berger Kraus Maszyny budowlane

Rzeszów , Dębicka 95

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas