Materiał Partnera Czemu warto zakupić minikoparkę od firmy Berger Kraus i do jakich prac będzie ona najlepsza?

Czemu warto zakupić minikoparkę od firmy Berger Kraus i do jakich prac będzie ona najlepsza?

Minikoparki są dużo mniejszymi maszynami budowalnymi niż tradycje koparki, jednakże są bardzo mobilne, zwrotne i idealnie nadają się do prac na niewielkich powierzchniach. Jeżeli Twoja firma wykonuje różne prace ziemne na niewielką skalę, jak np. wykopy pod fundamenty, przyłącza instalacyjne, w celu wykonania podbudowy pod kostkę brukową lub zniwelowanie terenu, to minikoparka od doświadczonej firmy Berger Kraus będzie strzałem w dziesiątkę.

Małe ryzyko uszkodzenia otoczenia i funkcjonalność minikoparki

Prace ziemne w wielu przypadkach wymagają dokładnej precyzji i zgodności z planem budowlano-architektonicznym danego budynku. Często istnieje konieczność wykonania różnych robót na ograniczonej przestrzeni, gdzie minikoparki w przeciwieństwie do tradycyjnych koparek kołowych czy gąsienicowych o dużych wymiarach sprawdza się wiele lepiej. Praca operatora będzie mogła być dużo bardziej dokładna i odbywać się nawet na mocno ograniczonych przestrzeniach np. wśród budynków o gęstej zabudowie, gdzie trzeba przygotować teren pod ułożenie kostki brukowej. Ten rodzaj maszyn budowalnych jest bardzo mobilny, zwrotny, nawet o 360°. Dzięki możliwości odebrania szerokości gąsienic istnieje możliwość prac na podmokłym czy grząskim terenie.

Prace minikoparką sprawdzają się też w przypadku konieczności nie tylko wykopów fundamentowych czy pod przyłącza instalacyjne, różnego rodzaju ogrodzenia, a także w sytuacji, gdy konieczne jest wykonanie różnych napraw. Jeżeli operator minikoparki jest doświadczony, to zazwyczaj nie uszkodzi wcale otoczenia, szczególnie gdy prace muszą odbywać się na terenie ogrodu. Decydując się na skorzystanie z oferty doświadczonej firmy Berger Kraus można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze konkretnego modelu, który będzie w pełni dopasowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Małe wymiary ułatwiają również transport minikoparki w dane miejsce.  Koparka w wersji mini może bowiem zagwarantować równie dużą wydajność i efektywność co tradycyjne koparki kołowe lub gąsienicowe.

Co jeszcze warto wiedzieć o minikoparkach?

Pomimo faktu, iż są to niewielkie maszyny budowlane, to posiadają wysokiej jakości silniki oraz są zbudowane z komponentów i części cechujących się  dużą żywotnością. To z kolei przekłada się na bezawaryjną prace. Prosta konstrukcja, kompaktowa budowa oraz składany dach sprawiają, że sprzęt zajmuje mało miejsca. Dodatkowo można dobrać tradycyjną łyżkę o konkretnej, potrzebnej szerokości lub wersję łyżki skarpowej. W zależności od zakresu wykonywanych prac ziemnych można tez dokupić inny osprzęt do minikoparki, który znacząco może rozszerzyć możliwości tej maszyny budowlanej. Na koniec warto wspomnieć, iż rzetelna i sprawdzona firma Berger Kraus z Rzeszowa w województwie podkarpackim oferuje serwis minikoparek oraz możliwość zakupu różnych części zamiennych do minikoparek, koparek oraz ładowarek. Dzięki temu zyskujesz kompleksowość fachowych usług w jednym miejscu, bez konieczności straty czasu.

Opracowanie:

Berger Kraus Maszyny Budowlane

Rzeszów , Dębicka 95

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas