Materiał Partnera Znajdź jednego dostawcę opakowań

Znajdź jednego dostawcę opakowań

Prowadząc biznes gastronomiczny połączony z usługami cateringowymi, warto rozejrzeć się za dostawcą, który będzie w stanie zapewnić nam stały dostęp do różnej wielkości i typu opakowań spożywczych. Te z pozoru drobne pudełka, kartoniki, folie i kubeczki mają kluczowe znaczenie dla jakości dania serwowanego klientowi.

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie przemysłu gastronomicznego bez usług umożliwiających branie posiłków na wynos bądź ich dowozu do klienta. Aby biznes funkcjonował również w tym zakresie niezbędne są różnej wielkości i wytworzone z różnych materiałów opakowania. Jedną z firm, która jest w stanie zaopatrzyć każde przedsiębiorstwo gastronomiczne jest firma Ami Pack zlokalizowana w Bydgoszczy.

Opakowania małe i duże…

Firma Ami Pack oferuje sprzedaż opakowań dla gastronomii w formie zarówno tradycyjnej, jak plastikowe i papierowe naczynia jednorazowe, ale również nowoczesnych, w postaci ekologicznych opakowań biodegradowalnych, produkowanych z pulpy papierowej. Oprócz tego w sklepie firmy Ami Pack można zaopatrzyć się w tace cateringowe, plastikowe sztućce i szklaneczki, plastikowe pojemniki termoformowalne o pojemności od 30 do 2000 ml, wytrzymałe folie aluminiowe i spożywcze, a także opakowania papierowe na dania typu fast-food, kartoniki na pizzę, wykałaczki, słomki, papierowe obrusy i serwetki oraz wiele innych. Ciekawą alternatywą jest również możliwość zakupu lub wynajmu zgrzewarki do pojemników, która nie tylko przyspieszy proces pakowania dań, ale również obniży koszty związane z ich przechowywaniem.

Kompleksowe wyposażenie gastronomii…

Oprócz kompleksowego wyposażenia w postaci różnego typu opakowań spożywczych, firma Ami Pack oferuje również inne rozwiązania dla branży gastronomicznej. Są to m.in. opakowania dla handlu, w postaci różnego typu foliówek, toreb i woreczków, a także wysokiej klasy pojemniki na żywność, produkowane przez czołowych europejskich producentów. Istnieje również możliwość nadrukowania napisów, lub logo firmy na opakowaniach, torbach foliowych i taśmach. Ponadto firma oferuje szereg środków chemicznych niezbędnych do utrzymania higieny i czystości w pomieszczeniach gastronomicznych.

Posiadając zatem firmę gastronomiczną, specjalizującą się w sprzedaży wyrobów spożywczych na dowóz, warto zaopatrywać u jednego dostawcy, jakim jest firma Ami – Pack. Kompleksowe rozwiązania dla gastronomii w jednym miejscu, pozwolą nam zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze.

Podziel się