Materiał Partnera Wybierz idealne opakowania wraz z firmą WOK!

Wybierz idealne opakowania wraz z firmą WOK!

Opakowania wykonane z tektury to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne. Kartonowe pudła są również niezwykle funkcjonalne i doskonale sprawdzają się w transporcie towarów. Ważne jest jednak właściwe dostosowanie typu pudełka do określonego artykułu. Jakie kartonowe opakowania znajdziesz w najnowszej ofercie firmy WOK? Zaufaj profesjonalistom i sprawdź!

Co znajdziesz w ofercie firmy WOK?

Firma WOK może pochwalić się już niemal 30-letnim doświadczeniem w branży. Przedsiębiorstwo jest w stanie stworzyć opakowania, które będą idealnie dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. W ofercie można znaleźć między innymi pudła kartonowe:

  • klapowe,
  • dwuczęściowe,
  • składane,
  • trwale łączone,
  • jednoczęściowe.

Firma produkuje również tekturowe tace oraz wyposażenie wewnętrzne kartonowych pudełek, którego zadaniem jest oddzielanie poszczególnych produktów wewnątrz pudełka oraz wypełnienie wolnych przestrzeni. Dzięki temu nie trzeba poszukiwać osobnych producentów – WOK zapewnia wszystkie niezbędne elementy tekturowych opakowań.

Dlaczego warto wybrać karton?

Nie bez powodu opakowania WOK są tak chętnie wybierane przez zakłady produkcyjne oraz firmy transportowe. Dwie największe zalety kartonowych opakowań to przede wszystkim niska cena i funkcjonalność. Pudełka mogą być wykorzystywane do transportu dowolnych produktów np. odzieży lub artykułów spożywczych i przemysłowych. Stanowią one doskonałe ich zabezpieczenie. Wypełnienie wolnych przestrzeni dodatkowymi warstwami kartonu sprawi, że pudła sprawdzą się również w przypadku przedmiotów kruchych m.in. szkła i porcelany. Karton może być poddawany recyklingowi, dlatego też jest rozwiązaniem wyjątkowo ekologicznym. Jeśli przez nieodpowiedzialnego konsumenta trafi bezpośrednio do środowiska – szybko ulegnie rozkładowi i nie pozostanie po nim ani śladu! Niestety, wiele osób nadal nie zwraca uwagi na prawidłową utylizację śmieci, a pudełka wykonane z tworzyw sztucznych mogą zalegać w środowisku setki lat!

Miejsce na Twoją reklamę!

Warto pamiętać, że opakowania z kartonu wcale nie muszą być standardowym, nieoznakowanym pudłem. Przedsiębiorstwo WOK oferuje również profesjonalny nadruk, dzięki czemu nie tylko można łatwo zidentyfikować poszczególne artykuły, umieścić ważne informacje oraz stworzyć mobilną reklamę, poprzez umieszczanie firmowego logo oraz nazwy firmy. Każdy przedsiębiorca powinien dbać o wizerunek swojej firmy. Solidne kartonowe pudełka to bezpieczeństwo produktów oraz estetyka. Podaruj swoim klientom to, co najlepsze!

Opracowanie:

Wok Wytwórnia opakowań kartonowych

Barłożnia Wolsztyńska 5

Podziel się