Artykuł sponsorowany Obsługa firm dekarskich i budowlanych – tartak Trak

Obsługa firm dekarskich i budowlanych – tartak Trak

W branży tartacznej utrzymują się głównie przedsiębiorstwa, które znacznie zmodernizowały swoją infrastrukturę maszynową, a także, które znacznie się przebranżowiły. Dzisiaj najbardziej rentowne są działalności tartaków, które przygotowują materiały budowlane z drewna dla budownictwa oraz dekarstwa. Zmniejszony udział zaś mają przedsiębiorstwa, które tylko wyspecjalizowały się w sprzedaży surowców opałowych. Tak nie jest z firmą Trak. Tartak ten wyróżnia się swoją rozległą ofertą produktową!

Obsługa firm dekarskich i budowlanych

Tartak Trak wyróżnia się wśród konkurencji ofertą skierowaną głównie do firm dekarskich oraz budowlanych, zapewniając im wysokiej jakości drewno konstrukcyjne. Mowa między innymi o elementach więźby dachowej, która musi być wykonywana tylko z najlepszego rodzaju surowca drewnianego. Warto przy tym wiedzieć, że współpraca z przedsiębiorstwami budowlanymi, wymaga od tartaku Trak, posiadania nowoczesnego sprzętu transportowego. Firma posiada sprzęt i pojazdy, dzięki którym dostawy zawsze przybywają na place budowy na czas – dzisiaj odpowiednia logistyka transportowa jest bardzo ważna!

Usługi tartaczne

Oprócz oferowania tarcicy iglastej, elementów więźby dachowej, desek, łat, czy innych wyrobów drewnianych produkcji tartacznej, firma Trak, zapewnia również szereg dodatkowych usług. Związane są one z impregnowaniem, konserwowaniem i sprawdzaniem jakości drewna, a także z procesami jego suszenia, czy cięcia. W tym zakresie tartak z Grobli (Drwinia, województwo małopolskie) współpracuje z pracowniami stolarskimi, meblarskimi i ogrodniczymi, a także licznymi klientami indywidualnymi.

Polityka jakościowa

Tartak Trak wyróżnia się na rynku nie tylko szeroką ofertą usługową i różnymi produktami, przygotowywanymi na specjalne zamówienie, bądź kupowanymi bez wcześniejszego przystosowania, ale także bardzo restrykcyjną polityką jakościową. Dotyczy ona wykorzystywania tylko i wyłącznie najwyższego jakościowo surowca drewnianego, który jest pozyskiwany z lasów krajowych. Firma przeprowadza zatem wiele testów drewna, a także przekazuje próbki do laboratoriów. To pozwala uzyskiwać wyroby o niepowtarzalnej trwałości – muszą one również spełniać wiele wymogów europejskich, dotyczących budownictwa (tak jest m.in. w przypadku elementów więźby dachowej).

Wykorzystanie nowoczesnej technologii

Dominację na rynku lokalnym tartak z Grobli Trak, uzyskał między innymi dzięki stałemu modernizowaniu swojego parku maszynowego. Jego nowoczesność pozwala na szybkie realizowanie nawet dużych zamówień, związanych z budową osiedli domów jednorodzinnych. Taniość, błyskawiczność i kompleksowość, gwarantowane!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas