Materiał Partnera Twoja stacja uzdatniania wody uległa awarii? Pomoże Ci firma Water Serwis!

Twoja stacja uzdatniania wody uległa awarii? Pomoże Ci firma Water Serwis!

Nie istnieją bezawaryjne instalacje, dlatego stacje uzdatniania wody czasem ulegają różnym uszkodzeniom. Niezależnie od tego, czy posiadamy sprzęt najwyższej klasy, czy też nie – musimy nastawić się na to, że prędzej czy później może wystąpić jakaś usterka, która może być spowodowana np. niewłaściwym użytkowaniem. Na szczęście w ich usunięciu może nam pomóc doświadczona firma Water Serwis!

Co jest najczęstszą przyczyną awarii?

Systemy uzdatniania wody najczęściej psują się z powodu niewłaściwej eksploatacji. Jest to przyczyna zdecydowanej większości awarii. Nierzadko jednak do usterek dochodzi z powodu zużycia się części. Warto jednak wiedzieć, że większość z nich jest łatwa w usunięciu. Eksperci z firmy Water Serwis już od ponad 20 lat zajmują się systemami uzdatniania wody! Posiadają oni wieloletnie doświadczenie, a także szeroką wiedzę techniczną, dlatego żadna usterka stacji uzdatniania wody nie stanowi dla nich problemu!

Co zazwyczaj się psuje?

W systemach uzdatniania wody mogą psuć się różne elementy. Najczęściej jednak są to filtry narurowe, które są stosowane do filtracji mechanicznej lub przy pomocy węgla aktywnego. Są one wykonywane z mosiądzu lub polipropylenu. Nierzadko ulegają one pęknięciom, czy też przeciekają. Usterki dotyczą też wkładów filtracyjnych. Mimo że niezbyt często zdarzają się w domach, to jednak warto wiedzieć, że są one możliwe. Zazwyczaj dochodzi do zapchania się wkładów i spadku ciśnienia. Jak informuje nas specjalista z firmy Water Serwis:

Nasi klienci często zgłaszają się do nas również z awariami dotyczącymi centralnych filtrów do wody. Wynika to z tego, że zarówno zmiękczacze, jak i odżelaziacze wody składają się z bardzo wielu elementów m.in. głowic sterującym. Najczęściej psują się części ruchome np. tłoki, ale wraz z upływem czasu eksploatują się też inne elementy, do których możemy zaliczyć, chociażby zasilacz. W takiej sytuacji wystarczy znaleźć dobry serwis, który zajmie się usunięciem awarii. 

Czy inwestycja w stację uzdatniania wody jest opłacalna?

Skoro systemy uzdatniania wody ulegają uszkodzeniom, to czy na pewno jest to dobra inwestycja? To nie ulega żadnym wątpliwościom – oczywiście, że tak. Trzeba bowiem wziąć pod uwagę, że one nie zdarzają się zbyt często – zwłaszcza jeśli chodzi o te, które są wykorzystywane w domach. Warto zatem skontaktować się ze specjalistami ze wspomnianej firmy Water Serwis, którzy polepszą komfort naszego życia. Oto kilka największych zalet wynikających z montażu takiej instalacji:

  • brak problemów skórnych – uzdatniona woda nie przyczynia się do podrażnień, wysuszeń, ani powstawania wyprysków;
  • mniejsze wydatki na proszki, płyny i preparaty;
  • brak kamienia na urządzeniach sanitarnych.

Już dziś pozbądź się problemu z jakością wody i skontaktuj się z pracownikami firmy z Lubonia, którzy sprawią, że będziesz mógł cieszyć się wieloma korzyściami!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas