Artykuł sponsorowany Konserwacja żurawi budowlanych – Demont s.c.

Konserwacja żurawi budowlanych – Demont s.c.

Żurawie to urządzenia transportu bliskiego, które mają możliwość transportowania pionowego ciężkich ładunków. Podlegają one dozorowi technicznemu u muszą być użytkowane wedle instrukcji eksploatacja, a także wymogów UDT. Konieczny jest też regularny przegląd dźwigów. Ten można wykonać w firmie Demont s.c. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z jej oferty.

Profesjonalna obsługa klienta

Firma Demont s.c. istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Ma swoją siedzibę w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jest tam jedynym dystrybutorem dźwigów marki POTAIN, oferując pełen zakres żurawi, zarówno dolnoobrotowych, jak i górnoobrotowych.

Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz wykształcenie. Służą klientom pomocą w przypadku kwestii związanych z żurawiami. Jak mówi jeden z nich:

Zapewniamy szkolenia, serwis, transport oraz montaż dźwigów. Pomagamy każdemu inwestorowi dobrać optymalne rozwiązanie dla jego firmy. Oferujemy ponadto szeroki zakres usług związanych z konserwacją żurawi budowlanych.

Przedsiębiorstwo zapewnia profesjonalne wsparcie, zarówno w przypadku napraw, jak i modernizacji. Pracownicy są w stanie usunąć każdą usterkę.

Konserwacja dźwigów

Konserwacja żurawi budowlanych jest konieczna, jeśli chce utrzymać się sprzęt w dobrym stanie technicznym, bez narażania środowiska oraz otoczenia. W skład czynności konserwacyjnych wchodzi między innymi sprawdzenie stanu technicznego mechanizmów napędowych oraz układów hamulcowych. Warto wspomnieć również o kontroli funkcjonowania elementów bezpieczeństwa, a także weryfikacji prawidłowości obsługi urządzenia.

Pracownicy sprawdzają także działanie urządzeń sygnalizacyjnych, sterujących oraz oświetleniowych. Ponadto ocenią również instalację ochrony przeciwpożarowej, tor jezdny w przypadku dźwignic szynowych i konstrukcję nośną. Wszystkie prace odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zaleceniami zawartymi w instrukcji przez producenta urządzenia.Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas