Artykuł sponsorowany Zwyżki Trans-Dźwig – funkcjonalny sprzęt do prac na wysokości

Zwyżki Trans-Dźwig – funkcjonalny sprzęt do prac na wysokości

Bardzo często różnego rodzaju prace wykonywane są na wysokości. Jednak nie zawsze wymagają one zastosowania sprzętu, takiego jak dźwigi czy żurawie. Zwykle wystarczy wtedy skorzystać z oferty firmy Trans-Dźwig i wynająć zwyżkę o parametrach dostosowanych do charakteru wykonywanej pracy. Co należy wiedzieć o podnośnikach, zanim podejmiesz decyzję?

Rodzaje podnośników i ich przeznaczenie

Podnośniki to sprzęt często spotykany na placach budowy, w magazynach czy przy pracach montażowych. Mogą być wyposażone w platformę lub kosz. Podnośniki zapewniają bezpieczne warunki pracy na znacznej wysokości. Ze względu na budowę wyróżnia się kilka typów tych urządzeń:

  • podnośniki nożycowe wyposażone są w siłowniki, które prostując się, podnoszą platformę. Posiadają stosunkowo duże platformy i mogą wynosić znaczne obciążenia do wysokości około 18 m. Jednak cechują je duże ograniczenia w operowaniu w trudnym terenie;

  • podnośniki masztowe wyposażone są w kosz z panelem sterującym. Posiadają wysuwane teleskopowo siłowniki i podobnie jak w podnośnikach nożycowych ich ruch odbywa się tylko w pionie. Podstawową zaletą są kompaktowe wymiary, dzięki czemu mieszczą się w windach oraz wąskich korytarzach. Mogą pracować do wysokości 13 m.

  • podnośniki przegubowe posiadają wysięgnik umożliwiający przesuwanie kosza nie tylko w pionie, ale także na boki. Ich zasięg boczny dochodzi do ponad 15 m, a maksymalna wysokość podnoszenia kosza to 25 m. 

Podnośniki dostępne w ofercie firmy Trans-Dźwig, często zwane również zwyżkami, to popularne i uniwersalne urządzenia. Sprawdzają się przy wycinaniu gałęzi, czyszczeniu i malowaniu elewacji, myciu okien i przeszklonych ścian, montażu rynien czy remontowaniu podestów balkonowych. Ze zwyżek korzysta się również przy wieszaniu banerów reklamowych i billboardów, a także przy zakładaniu oświetlenia czy naprawach sieci energetycznych. 

Zakres usług świadczonych przez Trans-Dźwig

Przedsiębiorstwo Trans-Dźwig z siedzibą w Mielcu w województwie podkarpackim prowadzi działalność od ponad 20 lat. Świadczy usługi dźwigowe i wykonuje prace z wykorzystaniem żurawi. Trans-Dźwig specjalizuje się w montażu i demontażu konstrukcji stalowych i żelbetowych, a także załadunku i rozładunku kontenerów. Ponadto przyjmuje zlecenia na prace elektroenergetyczne na wysokościach. W zakres usług oferowanych przez firmę wchodzi także wynajem zwyżek, żurawi samochodowych oraz innego ciężkiego sprzętu. Przedsiębiorstwo prowadzone przez Edmunda Duszkiewicza zatrudnia operatorów o wysokich kwalifikacjach i posiadających niezbędne uprawnienia. Firma Trans-Dźwig oferuje wynajem sprzętu klientom indywidualnym i przedsiębiorcom na terenie całego kraju. Wszystkie urządzenia posiadają aktualne przeglądy i zaświadczenia Urzędu Dozoru Technicznego. Firma Trans-Dźwig gwarantuje najwyższą jakość usług i terminową realizację podejmowanych zobowiązań.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas