Artykuł sponsorowany Jakie części maszyn i urządzeń znajdziesz w ofercie AIGO-TEC Sp. z o.o.?

Jakie części maszyn i urządzeń znajdziesz w ofercie AIGO-TEC Sp. z o.o.?

Artykuły z gumy oraz metalu, których produkcją zajmuje się AIGO-TEC mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Służą do budowy oraz ulepszania maszyn i urządzeń, w tym maszyn stosowanych w rolnictwie oraz pracach budowlanych. Sprawdź, jakie wyroby gumowe, gumowo-metalowe i metalowe znajdziesz w ofercie specjalistów i poznaj ich zastosowanie.

Wyroby z gumy

Nowoczesny park maszynowy oraz szeroka wiedza w zakresie produkcji wyrobów z gumy pozwala specjalistom z firmy AIGO-TEC zaproponować mieszanki gumowe do odpowiednich zastosowań, a także wulkanizowane wyroby gumowe i gumowo-metalowe według indywidualnych specyfikacji klienta.

Dzięki nowoczesnym prasom wulkanizacyjnym możliwe jest wykonywanie gumowych części do maszyn i urządzeń, wykorzystywanych w rolnictwie, budowie maszyn, transporcie, a także innych dziedzinach przemysłu.

W ofercie AIGO-TEC znajdziesz więc wyroby gumowo-metalowe i inne produkty z wyjątkowo wytrzymałych mieszanek gumowych, posiadających niezbędne atesty laboratoryjne. Do materiałów wykorzystywanych przez tę firmę zaliczamy:

  • kauczuk naturalny – NR,
  • kauczuk nitrylowy – NBR,
  • uwodorniony kauczuk nitrylowy – HNBR,
  • kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy – EPDM,
  • kauczuk butadienowo-styrenowy – SBR,
  • kauczuk chloroprenowy - CR

Elementy wulkanizowane, bo tak inaczej nazywamy wyroby gumowe, wykorzystuje się w motoryzacji, przemyśle budowlanym, maszynowym oraz rolnictwie.

Metalowe części maszyn i urządzeń

W ofercie AIGO-TEC znajdziesz wiele metalowych elementów, wykorzystywanych jako komponenty do budowy maszyn i urządzeń. Należą do nich elementy śrubowe, sworznie, zaślepki, części toczne i różnego typu nakrętki. W ofercie firmy znajdziesz także:

  • tuleje, sworznie, kołki
  • kołki uziemiające,
  • toczone komponenty TPMS do samochodów ciężarowych,
  • a także różnego typu zawory metalowe do zastosowań przemysłowych.

Komponenty na zamówienie

Zaletą AIGO-TEC jest również indywidualne podejście do klienta. Jeżeli w ofercie firmy nie znajdziecie Państwo artykułów, które spełniają Państwa wymagania, specjaliści na podstawie dostarczonych danych oraz rysunków postarają się zaoferować produkt najbardziej dopasowany do Państwa oczekiwań. Możliwości takie daje dostęp do wysokiej jakości materiałów, wieloletnie doświadczenie w procesach produkcyjnych oraz dobrze wyposażony park maszynowy.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas