Materiał Partnera Gazy techniczne - rozwiązanie dla Twojej firmy

Gazy techniczne - rozwiązanie dla Twojej firmy

Gazy techniczne oraz gazy spawalnicze stanowią dzisiaj podstawę funkcjonowania wielu zakładów przemysłowych oraz fabryk. Produkowane są i stosowane na dużą skalę a ich produkcja, transport oraz przechowywanie wymagają specjalistycznej wiedzy. Mogą być przechowywane w stanie skroplonym lub sprężonym pod wysokim ciśnieniem w specjalnie do tego wyprofilowanych i przygotowanych butlach. Nasza firma pomoże przygotować odpowiednią mieszankę gazu i dostarczy ją w terminie do Państwa firmy!

Butle z gazem zazwyczaj kojarzą się nam z gazem do piecyków, które wciąż występują w kamienicach i w starym budownictwie w wielu miastach. Firma Artmar pod kierownictwem pani Marii Gąsiorowskiej zajmuje się między innymi sprzedażą, uzupełnianiem oraz wymianą butli gazowych.  Działamy na śląskim rynku już od wielu lat i zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachową pomoc w wyborze wysokojakościowych gazów technicznych. Cechuje nas wysoka jakość oferowanych produktów oraz indywidualne podejście do klienta.

Popularne gazy oraz mieszanki

Wyróżniamy się na rynku tym, że oferujemy nie tylko popularny gaz z butli ale również przygotowujemy mieszanki zgodne z zapotrzebowaniem i specyfikacją naszych klientów. Nasza oferta to przede wszystkim gazy sprężone: tlen, acetylen, azot, argon, hel, wodór, dwutlenek węgla (techniczny i spożywczy), powietrze, mieszanki osłonowe, mieszanki spożywcze, mieszanki spawalnicze, propan i propan-butan, mieszanki trójskładnikowe. Jednak znajdą u nas Państwo również gazy ciekłe: ciekły azot oraz ciekły dwutlenek węgla. Butle techniczne oraz butle sprężone zawsze są odpowiednio zabezpieczone i dostarczone do klienta w stanie nienaruszonym, spełniające wszelkie normy oraz gotowe do użytkowania. Co więcej, do przewozu Państwa zamówienia wykorzystujemy wyspecjalizowaną flotę pojazdów spełniających przepisy ADR.

Do czego możesz wykorzystać oferowany przez nas gaz z butli?

Gaz który posiadamy w ofercie nadaje się do kuchenek i piecyków gazowych, butli turystycznych, urządzeń mechanicznych oraz zastosowań technicznych. Naszymi klientami są firmy i przedsiębiorstwa z różnych branży (np. przemysłowe i spożywcze) jak również klienci indywidualni. To co wyróżnia nas na rynku to wysoka jakość obsługi klienta, terminowość dostaw i dobrze wyposażone zaplecze, które pozwala nam nie tylko przygotować uniwersalne mieszanki gazów, ale przygotować je w różnych pojemnościach i o różnych parametrach ciśnienia. Co więcej, w swojej ofercie przewidujemy również stałą obsługę techniczną. Zapraszamy do kontaktu!

Podziel się