Materiał Partnera Elektryczne zasilanie i sterowanie pompą – zleć to zadanie firmie Elfracorr!

Elektryczne zasilanie i sterowanie pompą – zleć to zadanie firmie Elfracorr!

Pompy głębinowe, przepompownie wód deszczowych, jak i zestawy hydroforowe muszą być zasilane i sterowane, aby mogły działać, a także spełniać swoje zadanie, jakim jest podnoszenie ciśnienia w instalacji! Elektryczne systemy zasilająco-sterujące do urządzeń pompowych są najlepszym rozwiązaniem. Ich projektowaniem i montażem zajmie się firma Elfracorr!

Elektryczne zasilanie i sterowanie urządzeniami pompowymi dzięki firmie Elfracorr

Urządzenia pompowe muszą zostać wprawione w ruch i odpowiednio sterowane, aby mogły działać. Jest to możliwe dzięki specjalistycznym systemom elektrycznego zasilania i sterowania, tworzonych przez przedsiębiorstwo Elflacorr. Układy sterowania oferowane przez tę firmę przeznaczone są do przepompowni wód deszczowych i ściekowych oraz:

  • pomp głębinowych,
  • pomp przeciwpożarowych,
  • płynnej regulacji utrzymywania ciśnienia,
  • zestawów hydroforowych,
  • zestawów myjących wysokiego ciśnienia,
  • zabezpieczeń suchobiegu lub wysokiego ciśnienia.

W ich ofercie znajdziesz także wysokiej jakości, nowoczesne szafy sterownicze, które wyposażone są w przełączniki bezpośredniego, manualnego załączania do konkretnych urządzeń pompowych. Obecność panela daje możliwość sprawdzania oraz wyświetlania informacji o stanie poszczególnych przełączników. Praca szaf sterowniczych oraz elektrycznych systemów sterowania polega głównie na regulacji ciśnienia, bez konieczności ciągłego sprawdzania i jego ręcznej regulacji. W sytuacji, gdy ciśnienie jest zbyt niskie lub wysokie, system zmienia prędkość pracy pompy w celu jego wyrównania.

Zainstalowanie takiego systemu pozwala na płynną pracę układów pompowych, rozruch pomp, kiedy jest to konieczne oraz regularne sprawdzanie ciśnienia i natychmiastowe działanie, w sytuacji, gdy jest ono nieprawidłowe.

Systemy sterowania i szafy sterujące przygotowywane są pod indywidualne zamówienie klienta

W zależności, ile pomp jest w danym układzie, a także od wielu innych czynników, firma Elfracorr dokonuje dokładnej analizy, projektuje, montuje oraz zajmuje się uruchomieniem przygotowanego systemu sterowania! Wszystko to zapewni Ci wysokiej jakości systemy elektrycznego sterowania, które pracują w pełnym zakresie mocy odbiorników. W zależności od ich wielkości przedsiębiorstwo dobierze również odpowiedni rodzaj rozruchu urządzeń pompowych!

Korzystając z ich usług, możesz liczyć na kompleksowe naprawy, przeprowadzenie przeglądu silników elektrycznych oraz montaż systemu zdalnego powiadamiania o pracy i awarii!

Opracowanie:

Elfracorr sp. z o.o.

Gdańsk , Schuberta 1A lok. 1

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas