Materiał Partnera Dowiedz się, jak wykorzystać w sporcie taśmę DEUSER BAND marki OPTIBELT

Dowiedz się, jak wykorzystać w sporcie taśmę DEUSER BAND marki OPTIBELT

Najwięksi i najlepsi producenci pasów klinowych oraz taśm transportowych na świecie stale poszerzają swoją ofertę. Koncerny takie słyną również ze wdrażania innowacyjnych technologii, a ich produkty techniki transmisyjnej przestały być stosowane tylko w budownictwie, przemyśle maszynowym, energetyce, rolnictwie, elektronice i motoryzacji. Dowodem na to jest unikalny wyrób marki OPTIBELT, który ma zastosowanie w sporcie i rekreacji. Jest nim taśma do ćwiczeń DEUSER BAND, która swoją budową przypomina pasy transmisyjne.

Czym jest taśma do ćwiczeń DEUSER BAND?

Taśma DEUSER BAND to specjalnie zaprojektowana taśma elastyczna, która służy do efektywnego treningu siłowego zarówno dla osób początkujących, jak i sportowców. Jest ona przykładem produktu do fitnessu, który stosować mogą z powodzeniem również emeryci czy nawet osoby niepełnosprawne. Jej największą zaletą jest zaś to, że stanowi przyrząd treningowy o niebywale wszechstronnym użyciu. Taśmy DEUSER BAND z powodzeniem można wykorzystać do kompleksowych treningów w domu, parku, na placu zabaw czy też na siłowni. Jak potwierdzają zaś testy, odpowiednie wykorzystanie tego narzędzia pozwala zwiększyć siłę mięśni, poprawić elastyczność ciała, a także podwyższyć próg bólu.

Eksperci z firmy OPTIBELT, która produkuje przede wszystkim różnego rodzaju pasy klinowe i taśmy transportujące dla szeroko rozumianego przemysłu, tłumaczą, że ich produkt opiera się o zjawisko progresywnego oporu. Im bardziej sportowiec chce rozciągnąć taśmę treningową, tym stawia ona większy opór. To między innymi dlatego można ją z powodzeniem zastosować u osób rozpoczynających przygodę z treningami, jak i u pasjonatów ruchu oraz dużego wysiłku fizycznego. Sprzedawcy OPTIBELT nazywają pasek DEUSER BAND najmniejszą siłownia świata.

W czym tkwi sukces taśmy DEUSER BAND?

Marka OPTIBELT od 1998 roku działa na rynku, produkując pasy klinowe, pasy zębate gumowe, pasy transmisyjne, pasy wieloklinowe oraz inne produkty należące do działu techniki transmisyjnej. Wyroby, które tworzy ten producent, wyróżniają się zaś niebywałą wytrzymałością, odpornością na ścieranie, chemię czy działanie warunków atmosferycznych. Wiele z pasów marki OPTIBELT wytrzymuje olbrzymie siły nacisku oraz zawrotne prędkości. Jaki związek ma zaś z tym taśma DEUSER BAND?

Firma OPTIBELT do jej produkcji zastosowała tę samą technologię, którą wykorzystuje do tworzenia pasków klinowych i transportujących dla motoryzacji, przemysłu ciężkiego czy elektroniki. Taśma DEUSER BAND jest zatem niebywale wytrzymała i funkcjonalna, a liczne testy udowodniły, iż jest także w stu procentach pozbawiona szkodliwych substancji, w tym związków rakotwórczych. Obecnie jest to na rynku jedna z niewielu taśm fitness, która nie zawiera wątpliwych lub dyskusyjnych składników. Dodatkową zaletą taśmy DEUSER BAND jest jej industrialny design, wysokiej klasy wykończenie oraz możliwość poddania produktu recyklingowi. 

Opracowanie:

Optibelt Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza , Budowlanych 11

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas