Artykuł sponsorowany Czym wyróżniają się pasy zębate PU marki Optibelt?

Czym wyróżniają się pasy zębate PU marki Optibelt?

Pasy napędowe PU są wykonane z odpornej i trwałej mieszanki poliuretanowej. Wykorzystywane w niemal każdej branży przemysłowej. Do ich wykonania stosowane są innowacyjne technologie produkcji. Posiadają wiele zalet. Są odporne na ścieranie, większość substancji chemicznych, starzenie. Ponadto również na – smary, oleje, niektóre kwasy i zasady. Zapewniają precyzyjną i cichą pracę. Te produkty możesz dostać w firmie Optibelt.

Jakie cechy posiadają pasy zębate PU?

Pasy zębate PU są bardzo wydajne. Zostały one zaprojektowane do wysokich momentów obrotowych. Wytrzymają nawet najbardziej ekstremalne obciążenia. Mogą pracować w trudnych warunkach.

 Pasy Delta Chain są optymalną alternatywą dla napędów z łańcuchami rolkowymi.

– mówi specjalista. To dzięki carbonowemu kordowi. Zostały wykonane z innowacyjnej kombinacji materiału z mieszanki poliuretanowej. Ten produkt jest ekonomicznym rozwiązaniem dla najróżniejszych obszarów zastosowania. Obecnie jest to jeden z najbardziej wytrzymałych pasów zębatych na rynku. Pasy zębate PU są bezobsługowe. Jedną z ich zalet jest wysoka precyzja pozycjonowania. Ponadto również nie można zapomnieć o ich dużych siłach ciągnących przy niewielkim wydłużeniu. Są one niezawodne.

Jakie zalety posiadają pasy zębate PU?

Niektóre serie pasów mają zdolność do przenoszenia większych mocy. Mają zoptymalizowany kształt zębów który w skuteczny sposób – redukuje odgłosy pracy. Ponadto również są odporne na zanieczyszczenia, hydrolizę i promieniowanie UV. Można je zastosować nawet w środowisku wilgotnym. Te produkty mają wydłużoną żywotność. Warto także zaznaczyć, że w ofercie firmy Optibelt znajdują się pasy zębate z nakładkami i odlewanym zabierakiem który jest produkowany w jednym procesie razem pasem. Produkowane są na potrzeby transportu w procesach produkcyjnych. Są też takie, które przeznaczone są do użytku w przemyśle spożywczym. Mogą być wyposażone wedle wyboru w cięgno aramidowe lub nierdzewne cięgno stalowe.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas