Artykuł sponsorowany Co powinno wyróżniać dobry kij do szczotki?

Co powinno wyróżniać dobry kij do szczotki?

Niepozorny przedmiot, jakim jest kij do szczotki, powinien między innymi być wygodny i skuteczny. Na rynku znajdziemy ogrom tego typu narzędzi. Jak jednak wybrać idealny kij do szczotki i na co warto zwrócić uwagę? O tym poniżej!

Odpowiednia długość

Kij do szczotki mopa powinien być przede wszystkim tak skonstruowany, aby zapewniać wygodę użytkowania. Na tę w przypadku takiego przedmiotu będzie wpływać przede wszystkim rozmiar kija. Po pierwsze, trzon powinien być dostosowany do wzrostu, ponieważ wpływa to w ogromnej mierze na wygodę pracy. Na rynku znajdziemy wiele modeli szczotek z kijami krótszymi czy dłuższymi. Warto zwrócić także uwagę na modele szczotek i mioteł z kijami teleskopowymi, które umożliwiają dowolną regulację kija. Takie rozwiązanie dodatkowo zwiększa możliwości zastosowania takiego kija (można go np. wówczas użyć chociażby do mycia trudno dostępnych miejsc czy okien).

Materiał, z którego wykonany jest kij do szczotki

Na jakość kija do szczotki wpływa przede wszystkim materiał, z jakiego ten został wyprodukowany. Wprawdzie w supermarketach czy tanich sklepach internetowych znajdziemy kije wykonane z różnych materiałów, uwagę warto zwrócić na kije do szczotek z drewna. Najlepsze będą kije do szczotek wykonane z wyselekcjonowanego drewna sosnowego, jakie znajdziemy chociażby u takich producentów jak Jawor Polska. Dzięki prawidłowemu procesowi suszenia i selekcji surowca po usunięciu nadmiaru wody, klienci zyskują wysokie jakości kije. To z kolei gwarantuje wieloletnie użytkowanie przedmiotu, bez konieczności częstej wymiany.

Estetyczne wykonanie i dodatkowe opcje

Mimo, że kij do szczotki służy przede wszystkim do sprzątania, warto zwracać uwagę na produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. To niejako łączy się z opisanym przez nas powyżej punktem. Kije do szczotek z drewna stanowią nie tylko wysokiej jakości produkt, ale są też niezwykle estetyczne. Poza wyglądem, kije do szczotek mogą posiadać tez dodatkowe elementy, w zależności od potrzeb klientów. Mogą to być chociażby otwory do zawieszania szczotek, gwinty, etykiety jednostkowe czy haczyki. Otwory w kijach mogą być również stworzone w pożądanej wielkości, najczęściej są to wartości wynoszące 22 lub 23 milimetry.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas