Artykuł sponsorowany Bogata oferta producenta butelek plastikowych Lotio

Bogata oferta producenta butelek plastikowych Lotio

Różnego rodzaju leki czy kosmetyki potrzebują opakowań dostosowanych do norm przechowywania tego typu płynnych wyrobów. Ważna jest nie tylko szczelność, ale też rozmiar i wykorzystane do produkcji tworzywa. Zastanawiasz się, jakiego rodzaju opakowania używane są do ciekłych lub sypkich wyrobów farmaceutycznych czy kosmetycznych? Przeczytaj artykuł i poznaj bogatą ofertę producenta butelek plastikowych Lotio z Warszawy!

Opakowania plastikowe na leki i kosmetyki

Najważniejszą cechą butelek służących do dystrybucji leków w formie ciekłej jest szczelność. Jak podkreśla specjalista z firmy Lotio:

Należy pamiętać, że wyroby tego typu tworzy się ze specjalnie do tego przeznaczonych tworzyw sztucznych takich jak polietylen.

Każde opakowanie powstaje zgodnie z przeznaczeniem danego specyfiku. Butelki do leków posiadają odpowiednie wielkości oraz niezbędne kroplomierze pomagające w wyciśnięciu wyznaczonej ilości płynu. Z kolei pojemniki dedykowane do kosmetyków posiadają specjalistyczny dozownik do wielokrotnej aplikacji.

W przypadku produktów sypkich takich jak pudry farmaceutyczne najlepszym rozwiązaniem są opakowania z kapslem pozwalającym na regulowanie rozmiaru otworów. Do przechowywania tabletek posłużyć mogą buteleczki ze szczelnym zamknięciem w postaci nakrętki.

Oferta butelek od producenta

Aby mieć pewność, że butelki i pojemniki mające służyć do przechowywania leków czy kosmetyków będą szczelne i trwałe, warto skorzystać z oferty polecanego producenta dbającego o wysoką jakość materiałów produkcyjnych i gotowych wyrobów. Przykładem firmy tego typu jest przedsiębiorstwo Lotio z Warszawy.

Zakład produkcyjny posiada ponad czterdziestoletnie doświadczenie w branży. Aktualnie firma prowadzi zautomatyzowany proces produkcji i stawia na ciągły rozwój. W swojej ofercie ma bogaty wybór pojemników i butelek na leki, zasypki i kosmetyki, a także wkłady na ampułki. Opakowania są produkowane zgodnie z przeznaczeniem. Firma gwarantuje towary najwyższej klasy w atrakcyjnych cenach!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas